Przejdź na stronę główną



VI Liga - okregówka

Powrót

Tarnów - SEZON 2009/2010


Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Dunajec Zbylitowska Góra 1-2 Pagen Gnojnik
Olimpia Katy 2-6 Iskra Łeki
Iskra Dabrówki Brenskie 2-0 Tarnovia Tarnów
Rylovia Rylowa 9-2 Naprzód Sobolów
Cieżkowianka Cieżkowice 4-4 Drwinka Drwinia
Łukovia Łukowa 1-2 Iskra Tarnów
Piast Czchów 3-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Unia Niedomice 3-2 Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Pagen Gnojnik 2-2 Pogoria Pogórska Wola
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 Unia Niedomice
Iskra Tarnów 1-0 Piast Czchów
Drwinka Drwinia 2-0 Łukovia Łukowa
Naprzód Sobolów 1-2 Cieżkowianka Cieżkowice
Tarnovia Tarnów 0-3 Rylovia Rylowa
Iskra Łeki 3-1 Iskra Dabrówki Brenskie
Dunajec Zbylitowska Góra 3-1 Olimpia Katy

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Olimpia Katy 1-1 Pagen Gnojnik
Iskra Dabrówki Brenskie 1-1 Dunajec Zbylitowska Góra
Rylovia Rylowa 1-0 Iskra Łeki
Cieżkowianka Cieżkowice 3-0 Tarnovia Tarnów
Łukovia Łukowa 2-4 Naprzód Sobolów
Piast Czchów 10-1 Drwinka Drwinia
Unia Niedomice 0-2 Iskra Tarnów
Pogoria Pogórska Wola 4-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Pagen Gnojnik 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Iskra Tarnów 0-2 Pogoria Pogórska Wola
Drwinka Drwinia 4-2 Unia Niedomice
Naprzód Sobolów 1-3 Piast Czchów
Tarnovia Tarnów 2-2 Łukovia Łukowa
Iskra Łeki 4-1 Cieżkowianka Cieżkowice
Dunajec Zbylitowska Góra 0-4 Rylovia Rylowa
Olimpia Katy 1-2 Iskra Dabrówki Brenskie

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Iskra Dabrówki Brenskie 5-0 Pagen Gnojnik
Rylovia Rylowa 2-1 Olimpia Katy
Cieżkowianka Cieżkowice 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra
Łukovia Łukowa 1-3 Iskra Łeki
Piast Czchów 3-0 Tarnovia Tarnów
Unia Niedomice 3-1 Naprzód Sobolów
Pogoria Pogórska Wola 1-1 Drwinka Drwinia
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-3 Iskra Tarnów

Kolejka 6 - 5-6 wrzesnia

Pagen Gnojnik 0-1 Iskra Tarnów
Drwinka Drwinia 2-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Naprzód Sobolów 0-4 Pogoria Pogórska Wola
Tarnovia Tarnów 3-1 Unia Niedomice
Iskra Łeki 1-3 Piast Czchów
Dunajec Zbylitowska Góra 2-2 Łukovia Łukowa
Olimpia Katy 4-2 Cieżkowianka Cieżkowice
Iskra Dabrówki Brenskie 2-1 Rylovia Rylowa

Kolejka 7 - 12-13 wrzesnia

Rylovia Rylowa 5-0 Pagen Gnojnik
Cieżkowianka Cieżkowice 1-3 Iskra Dabrówki Brenskie
Łukovia Łukowa 0-1 Olimpia Katy
Piast Czchów 4-0 Dunajec Zbylitowska Góra
Unia Niedomice 3-1 Iskra Łeki
Pogoria Pogórska Wola 2-2 Tarnovia Tarnów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 5-0 Naprzód Sobolów
Iskra Tarnów 1-1 Drwinka Drwinia

Kolejka 8 - 19-20 wrzesnia

Pagen Gnojnik 4-1 Drwinka Drwinia
Naprzód Sobolów 0-3 Iskra Tarnów
Tarnovia Tarnów 2-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Iskra Łeki 3-1 Pogoria Pogórska Wola
Dunajec Zbylitowska Góra 2-1 Unia Niedomice
Olimpia Katy 0-3w. Piast Czchów
Iskra Dabrówki Brenskie 5-0 Łukovia Łukowa
Rylovia Rylowa 1-1 Cieżkowianka Cieżkowice

Kolejka 9 - 26-27 wrzesnia

Cieżkowianka Cieżkowice 5-1 Pagen Gnojnik
Łukovia Łukowa 2-3 Rylovia Rylowa
Piast Czchów 1-1 Iskra Dabrówki Brenskie
Unia Niedomice 6-2 Olimpia Katy
Pogoria Pogórska Wola 1-2 Dunajec Zbylitowska Góra
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-1 Iskra Łeki
Iskra Tarnów 1-0 Tarnovia Tarnów
Drwinka Drwinia 2-1 Naprzód Sobolów

Kolejka 10 - 3-4 pazdziernika

Pagen Gnojnik 2-5 Naprzód Sobolów
Tarnovia Tarnów 2-1 Drwinka Drwinia
Iskra Łeki 0-1 Iskra Tarnów
Dunajec Zbylitowska Góra 0-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Olimpia Katy 3-1 Pogoria Pogórska Wola
Iskra Dabrówki Brenskie 0-3 Unia Niedomice
Rylovia Rylowa 2-0 Piast Czchów
Cieżkowianka Cieżkowice 3-4 Łukovia Łukowa

Kolejka 11 - 11 pazdziernika

Łukovia Łukowa 1-3 Pagen Gnojnik
Piast Czchów 4-2 Cieżkowianka Cieżkowice
Unia Niedomice 3-1 Rylovia Rylowa
Pogoria Pogórska Wola 4-1 Iskra Dabrówki Brenskie
Novi/Rzezawianka Rzezawa 5-1 Olimpia Katy
Iskra Tarnów 2-0 Dunajec Zbylitowska Góra
Drwinka Drwinia 6-2 Iskra Łeki
Naprzód Sobolów 3-2 Tarnovia Tarnów

Kolejka 12 - 17-18 pazdziernika

Pagen Gnojnik 0-0 Tarnovia Tarnów
Iskra Łeki 4-1 Naprzód Sobolów
Dunajec Zbylitowska Góra 4-1 Drwinka Drwinia
Olimpia Katy 2-4 Iskra Tarnów
Iskra Dabrówki Brenskie 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Rylovia Rylowa 5-0 Pogoria Pogórska Wola
Cieżkowianka Cieżkowice 3-2 Unia Niedomice
Łukovia Łukowa 2-6 Piast Czchów

Kolejka 13 - 25 pazdziernika

Piast Czchów 1-1 Pagen Gnojnik
Unia Niedomice 3-0 Łukovia Łukowa
Pogoria Pogórska Wola 4-0 Cieżkowianka Cieżkowice
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 Rylovia Rylowa
Iskra Tarnów 1-1 Iskra Dabrówki Brenskie
Drwinka Drwinia 3-1 Olimpia Katy
Naprzód Sobolów 4-3 Dunajec Zbylitowska Góra
Tarnovia Tarnów 1-1 Iskra Łeki

Kolejka 14 - 31 pazdziernika

Pagen Gnojnik 0-5 Iskra Łeki
Dunajec Zbylitowska Góra 3-2 Tarnovia Tarnów
Olimpia Katy 8-4 Naprzód Sobolów
Iskra Dabrówki Brenskie 2-2 Drwinka Drwinia
Rylovia Rylowa 1-2 Iskra Tarnów
Cieżkowianka Cieżkowice 3-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Łukovia Łukowa 0-4 Pogoria Pogórska Wola
Piast Czchów 4-1 Unia Niedomice

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Unia Niedomice 1-1 Pagen Gnojnik
Pogoria Pogórska Wola 4-4 Piast Czchów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-1 Łukovia Łukowa
Iskra Tarnów 1-0 Cieżkowianka Cieżkowice
Drwinka Drwinia 1-2 Rylovia Rylowa
Naprzód Sobolów 2-4 Iskra Dabrówki Brenskie
Tarnovia Tarnów 2-1 Olimpia Katy
Iskra Łeki 3-1 Dunajec Zbylitowska Góra

Kolejka 16

Pagen Gnojnik 1-0 Dunajec Zbylitowska Góra
Iskra Łeki 1-2 Olimpia Katy
Tarnovia Tarnów 4-0 Iskra Dabrówki Brenskie
Naprzód Sobolów 1-2 Rylovia Rylowa
Drwinka Drwinia 1-1 Cieżkowianka Cieżkowice
Iskra Tarnów 3-2 Łukovia Łukowa
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-6 Piast Czchów
Pogoria Pogórska Wola 2-3 Unia Niedomice

Kolejka 17

Pogoria Pogórska Wola 2-1 Pagen Gnojnik
Unia Niedomice 0-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Piast Czchów 1-2 Iskra Tarnów
Łukovia Łukowa 1-1 Drwinka Drwinia
Cieżkowianka Cieżkowice 2-0 Naprzód Sobolów
Rylovia Rylowa 1-2 Tarnovia Tarnów
Iskra Dabrówki Brenskie 1-1 Iskra Łeki
Olimpia Katy 1-0 Dunajec Zbylitowska Góra

Kolejka 18

Pagen Gnojnik 2-0 Olimpia Katy
Dunajec Zbylitowska Góra 1-4 Iskra Dabrówki Brenskie
Iskra Łeki 3-2 Rylovia Rylowa
Tarnovia Tarnów 0-1 Cieżkowianka Cieżkowice
Naprzód Sobolów 2-3 Łukovia Łukowa
Drwinka Drwinia 2-0 Piast Czchów
Iskra Tarnów 0-3 Unia Niedomice
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 19

Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-3 Pagen Gnojnik
Pogoria Pogórska Wola 3-3 Iskra Tarnów
Unia Niedomice 2-1 Drwinka Drwinia
Piast Czchów 7-2 Naprzód Sobolów
Łukovia Łukowa 1-2 Tarnovia Tarnów
Cieżkowianka Cieżkowice 4-0 Iskra Łeki
Rylovia Rylowa 2-3 Dunajec Zbylitowska Góra
Iskra Dabrówki Brenskie 7-0 Olimpia Katy

Kolejka 20

Pagen Gnojnik 1-2 Iskra Dabrówki Brenskie
Olimpia Katy 1-0 Rylovia Rylowa
Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 Cieżkowianka Cieżkowice
Iskra Łeki 6-3 Łukovia Łukowa
Tarnovia Tarnów 2-0 Piast Czchów
Naprzód Sobolów 1-2 Unia Niedomice
Drwinka Drwinia 2-1 Pogoria Pogórska Wola
Iskra Tarnów 2-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa

Kolejka 21

Iskra Tarnów 3-0 Pagen Gnojnik
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-1 Drwinka Drwinia
Pogoria Pogórska Wola 7-3 Naprzód Sobolów
Unia Niedomice 0-1 Tarnovia Tarnów
Piast Czchów 4-0 Iskra Łeki
Łukovia Łukowa 2-5 Dunajec Zbylitowska Góra
Cieżkowianka Cieżkowice 7-0 Olimpia Katy
Rylovia Rylowa 4-1 Iskra Dabrówki Brenskie

Kolejka 22

Pagen Gnojnik 1-1 Rylovia Rylowa
Iskra Dabrówki Brenskie 5-3 Cieżkowianka Cieżkowice
Olimpia Katy 5-3 Łukovia Łukowa
Dunajec Zbylitowska Góra 0-1 Piast Czchów
Iskra Łeki 1-1 Unia Niedomice
Tarnovia Tarnów 3-3 Pogoria Pogórska Wola
Naprzód Sobolów 0-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Drwinka Drwinia 0-4 Iskra Tarnów

Kolejka 23

Drwinka Drwinia 1-1 Pagen Gnojnik
Iskra Tarnów 0-1 Naprzód Sobolów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-0 Tarnovia Tarnów
Pogoria Pogórska Wola 6-0 Iskra Łeki
Unia Niedomice 5-3 Dunajec Zbylitowska Góra
Piast Czchów 1-0 Olimpia Katy
Łukovia Łukowa 1-3 Iskra Dabrówki Brenskie
Cieżkowianka Cieżkowice 1-2 Rylovia Rylowa

Kolejka 24

Pagen Gnojnik 1-1 Cieżkowianka Cieżkowice
Rylovia Rylowa 4-1 Łukovia Łukowa
Iskra Dabrówki Brenskie 2-3 Piast Czchów
Olimpia Katy 0-4 Unia Niedomice
Dunajec Zbylitowska Góra 3-0 Pogoria Pogórska Wola
Iskra Łeki 2-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Tarnovia Tarnów 2-2 Iskra Tarnów
Naprzód Sobolów 2-1 Drwinka Drwinia

Kolejka 25

Naprzód Sobolów 0-2 Pagen Gnojnik
Drwinka Drwinia 0-2 Tarnovia Tarnów
Iskra Tarnów 3-0w. Iskra Łeki
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-0 Dunajec Zbylitowska Góra
Pogoria Pogórska Wola 6-0 Olimpia Katy
Unia Niedomice 2-3 Iskra Dabrówki Brenskie
Piast Czchów 4-0 Rylovia Rylowa
Łukovia Łukowa 2-3 Cieżkowianka Cieżkowice

Kolejka 26

Pagen Gnojnik 4-0 Łukovia Łukowa
Cieżkowianka Cieżkowice 3-0 Piast Czchów
Rylovia Rylowa 0-1 Unia Niedomice
Iskra Dabrówki Brenskie 1-1 Pogoria Pogórska Wola
Olimpia Katy 0-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Dunajec Zbylitowska Góra 0-3 Iskra Tarnów
Iskra Łeki 2-0 Drwinka Drwinia
Tarnovia Tarnów 1-0 Naprzód Sobolów

Kolejka 27

Tarnovia Tarnów 0-0 Pagen Gnojnik
Naprzód Sobolów 6-1 Iskra Łeki
Drwinka Drwinia 3-1 Dunajec Zbylitowska Góra
Iskra Tarnów 4-0 Olimpia Katy
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-0 Iskra Dabrówki Brenskie
Pogoria Pogórska Wola 0-3 Rylovia Rylowa
Unia Niedomice 0-1 Cieżkowianka Cieżkowice
Piast Czchów 3-1 Łukovia Łukowa

Kolejka 28

Pagen Gnojnik 0-3 Piast Czchów
Łukovia Łukowa 3-1 Unia Niedomice
Cieżkowianka Cieżkowice 0-1 Pogoria Pogórska Wola
Rylovia Rylowa 3-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Iskra Dabrówki Brenskie 0-1 Iskra Tarnów
Olimpia Katy 2-2 Drwinka Drwinia
Dunajec Zbylitowska Góra 1-1 Naprzód Sobolów
Iskra Łeki 0-1 Tarnovia Tarnów

Kolejka 29

Iskra Łeki 4-0 Pagen Gnojnik
Tarnovia Tarnów 2-1 Dunajec Zbylitowska Góra
Naprzód Sobolów 3-1 Olimpia Katy
Drwinka Drwinia 4-2 Iskra Dabrówki Brenskie
Iskra Tarnów 1-0 Rylovia Rylowa
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-2 Cieżkowianka Cieżkowice
Pogoria Pogórska Wola 2-2 Łukovia Łukowa
Unia Niedomice 3-1 Piast Czchów

Kolejka 30

Pagen Gnojnik 0-3 Unia Niedomice
Piast Czchów 3-1 Pogoria Pogórska Wola
Łukovia Łukowa 1-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Cieżkowianka Cieżkowice 0-1 Iskra Tarnów
Rylovia Rylowa 6-0 Drwinka Drwinia
Iskra Dabrówki Brenskie 0-0 Naprzód Sobolów
Olimpia Katy 1-3 Tarnovia Tarnów
Dunajec Zbylitowska Góra 3-3 Iskra Łeki


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u