Przejdź na stronę główną



Liga okręgowa

Tarnów - SEZON 2011/2012

Terminarz do pobrania


Kolejka 1 - 13 sierpnia

Orzeł Dębno 1-8 Jadowniczanka Jadowniki
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 Iskra Tarnów k.2:4
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Wisła Szczucin 1-2 Sokół Borzęcin Górny
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
LUKS Skrzyszów 3-2 Drwinka Drwinia
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
MLKS Żabno 2-5 Olimpia Wojnicz
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-2 Zorza Zaczarnie
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Tarnovia Tarnów 2-2 Czarni Kobyle k.4:3
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Piast Czchów 0-0 Łukovia Łukowa k.6:5
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Łukovia Łukowa
Czarni Kobyle 0-1 Piast Czchów
Zorza Zaczarnie 2-0 Tarnovia Tarnów
Olimpia Wojnicz 2-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Drwinka Drwinia 1-0 MLKS Żabno
Sokół Borzęcin Górny 2-1 LUKS Skrzyszów
Iskra Tarnów 0-0 Wisła Szczucin
Orzeł Dębno 4-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Jadowniczanka Jadowniki
Wisła Szczucin 3-0 Orzeł Dębno walkower
LUKS Skrzyszów 0-0 Iskra Tarnów
MLKS Żabno 2-0 Sokół Borzęcin Górny
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Drwinka Drwinia
Olimpia Wojnicz 4-1 Tarnovia Tarnów
Piast Czchów 1-6 Zorza Zaczarnie
Łukovia Łukowa 1-3 Czarni Kobyle

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Jadowniczanka Jadowniki 6-1 Czarni Kobyle
Zorza Zaczarnie 0-1 Łukovia Łukowa
Olimpia Wojnicz 3-0 Piast Czchów
Tarnovia Tarnów 0-3 Drwinka Drwinia
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Sokół Borzęcin Górny
Iskra Tarnów 1-2 MLKS Żabno
Orzeł Dębno 5-0 LUKS Skrzyszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Wisła Szczucin

Kolejka 5 - 3-4 września

Wisła Szczucin 3-4 Jadowniczanka Jadowniki
LUKS Skrzyszów 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
MLKS Żabno 5-0 Orzeł Dębno
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Iskra Tarnów
Tarnovia Tarnów 1-2 Sokół Borzęcin Górny
Piast Czchów 2-0 Drwinka Drwinia
Łukovia Łukowa 0-3 Olimpia Wojnicz
Czarni Kobyle 1-5 Zorza Zaczarnie

Kolejka 6 - 10-11 września

Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Zorza Zaczarnie
Olimpia Wojnicz 9-1 Czarni Kobyle
Drwinka Drwinia 3-0 Łukovia Łukowa
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Piast Czchów
Iskra Tarnów 0-0 Tarnovia Tarnów
Orzeł Dębno 0-7 Ciężkowianka Ciężkowice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 MLKS Żabno
Wisła Szczucin 3-0 LUKS Skrzyszów

Kolejka 7 - 17-18 września

LUKS Skrzyszów 1-2 Jadowniczanka Jadowniki
MLKS Żabno 1-3 Wisła Szczucin
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Tarnovia Tarnów 2-1 Orzeł Dębno
Piast Czchów 2-1 Iskra Tarnów
Łukovia Łukowa 0-2 Sokół Borzęcin Górny
Czarni Kobyle 2-2 Drwinka Drwinia
Zorza Zaczarnie 2-0 Olimpia Wojnicz

Kolejka 8 - 24-25 września

Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Olimpia Wojnicz
Drwinka Drwinia 0-1 Zorza Zaczarnie
Sokół Borzęcin Górny 0-5 Czarni Kobyle
Iskra Tarnów 3-1 Łukovia Łukowa
Orzeł Dębno 3-1 Piast Czchów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Tarnovia Tarnów
Wisła Szczucin 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice
LUKS Skrzyszów 0-1 MLKS Żabno

Kolejka 9 - 1-2 października

MLKS Żabno 2-0 Jadowniczanka Jadowniki
Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 LUKS Skrzyszów
Tarnovia Tarnów 1-0 Wisła Szczucin
Piast Czchów 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Łukovia Łukowa 0-1 Orzeł Dębno
Czarni Kobyle 1-2 Iskra Tarnów
Zorza Zaczarnie 0-0 Sokół Borzęcin Górny
Olimpia Wojnicz 2-1 Drwinka Drwinia

Kolejka 10 - 8-9 października

Jadowniczanka Jadowniki 0-1 Drwinka Drwinia
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Olimpia Wojnicz
Iskra Tarnów 3-2 Zorza Zaczarnie
Orzeł Dębno 4-5 Czarni Kobyle
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-1 Łukovia Łukowa
Wisła Szczucin 2-0 Piast Czchów
LUKS Skrzyszów 0-1 Tarnovia Tarnów
MLKS Żabno 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice

Kolejka 11 - 15-16 października

Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Jadowniczanka Jadowniki
Tarnovia Tarnów 1-1 MLKS Żabno
Piast Czchów 1-3 LUKS Skrzyszów
Łukovia Łukowa 3-4 Wisła Szczucin
Czarni Kobyle 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Zorza Zaczarnie 4-0 Orzeł Dębno
Olimpia Wojnicz 2-1 Iskra Tarnów
Drwinka Drwinia 1-0 Sokół Borzęcin Górny

Kolejka 12 - 22-23 października

Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Sokół Borzęcin Górny
Iskra Tarnów 1-3 Drwinka Drwinia
Orzeł Dębno 0-2 Olimpia Wojnicz
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Zorza Zaczarnie
Wisła Szczucin 1-2 Czarni Kobyle
LUKS Skrzyszów 2-3 Łukovia Łukowa
MLKS Żabno 7-0 Piast Czchów
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Tarnovia Tarnów

Kolejka 13 - 29-30 października

Tarnovia Tarnów 2-0 Jadowniczanka Jadowniki
Piast Czchów 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice
Łukovia Łukowa 2-2 MLKS Żabno
Czarni Kobyle 3-2 LUKS Skrzyszów
Zorza Zaczarnie 0-1 Wisła Szczucin
Olimpia Wojnicz 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Drwinka Drwinia 4-3 Orzeł Dębno
Sokół Borzęcin Górny 4-1 Iskra Tarnów

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Iskra Tarnów
Orzeł Dębno 0-1 Sokół Borzęcin Górny
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Drwinka Drwinia
Wisła Szczucin 1-3 Olimpia Wojnicz
LUKS Skrzyszów 0-3 Zorza Zaczarnie
MLKS Żabno 5-1 Czarni Kobyle
Ciężkowianka Ciężkowice 6-0 Łukovia Łukowa
Tarnovia Tarnów 0-0 Piast Czchów

Kolejka 15 - 5 listopada

Piast Czchów 0-6 Jadowniczanka Jadowniki
Łukovia Łukowa 0-3 Tarnovia Tarnów
Czarni Kobyle 2-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Zorza Zaczarnie 3-0 MLKS Żabno
Olimpia Wojnicz 3-1 LUKS Skrzyszów
Drwinka Drwinia 2-1 Wisła Szczucin
Sokół Borzęcin Górny 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Iskra Tarnów 3-2 Orzeł Dębno

Kolejka 16 - 11 listopada

Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Orzeł Dębno
Iskra Tarnów 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Sokół Borzęcin Górny 1-0 Wisła Szczucin
Drwinka Drwinia 2-1 LUKS Skrzyszów
Olimpia Wojnicz 1-1 MLKS Żabno
Zorza Zaczarnie 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Czarni Kobyle 1-2 Tarnovia Tarnów
Łukovia Łukowa 8-6 Piast Czchów

Kolejka 17

Łukovia Łukowa 2-2 Jadowniczanka Jadowniki
Piast Czchów 6-6 Czarni Kobyle
Tarnovia Tarnów 0-1 Zorza Zaczarnie
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Olimpia Wojnicz
MLKS Żabno 4-2 Drwinka Drwinia
LUKS Skrzyszów 2-2 Sokół Borzęcin Górny
Wisła Szczucin 2-3 Iskra Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Orzeł Dębno

Kolejka 18

Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Orzeł Dębno 0-1 Wisła Szczucin
Iskra Tarnów 0-0 LUKS Skrzyszów
Sokół Borzęcin Górny 0-2 MLKS Żabno
Drwinka Drwinia 1-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Tarnovia Tarnów 0-2 Olimpia Wojnicz
Zorza Zaczarnie 7-0 Piast Czchów
Czarni Kobyle 7-2 Łukovia Łukowa

Kolejka 19

Czarni Kobyle 1-5 Jadowniczanka Jadowniki
Łukovia Łukowa 2-1 Zorza Zaczarnie
Piast Czchów 2-10 Olimpia Wojnicz
GKS Drwinia 2-4 Tarnovia Tarnów
Sokół Borzęcin Górny 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice
MLKS Żabno 4-0 Iskra Tarnów
LUKS Skrzyszów 2-3 Orzeł Dębno
Wisła Szczucin 0-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 20

Jadowniczanka Jadowniki 4-1 Wisła Szczucin
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 LUKS Skrzyszów
Orzeł Dębno 1-2 MLKS Żabno
Iskra Tarnów 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Sokół Borzęcin Górny 0-3 Tarnovia Tarnów
Drwinka Drwinia 7-0 Piast Czchów
Olimpia Wojnicz 0-3 Łukovia Łukowa
Zorza Zaczarnie 7-1 Czarni Kobyle

Kolejka 21

Zorza Zaczarnie 0-1 Jadowniczanka Jadowniki
Czarni Kobyle 1-3 Olimpia Wojnicz
Łukovia Łukowa 2-0 Drwinka Drwinia
Piast Czchów 0-5 Sokół Borzęcin Górny
Tarnovia Tarnów 0-1 Iskra Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 Orzeł Dębno
MLKS Żabno 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LUKS Skrzyszów 3-4 Wisła Szczucin

Kolejka 22

Jadowniczanka Jadowniki 5-1 LUKS Skrzyszów
Wisła Szczucin 1-3 MLKS Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Orzeł Dębno 5-0 Tarnovia Tarnów
Iskra Tarnów 6-0 Piast Czchów
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Łukovia Łukowa
Drwinka Drwinia 3-1 Czarni Kobyle
Olimpia Wojnicz 0-0 Zorza Zaczarnie

Kolejka 23

Olimpia Wojnicz 0-1 Jadowniczanka Jadowniki
Zorza Zaczarnie 0-1 Drwinka Drwinia
Czarni Kobyle 2-0 Sokół Borzęcin Górny
Łukovia Łukowa 0-0 Iskra Tarnów
Piast Czchów 1-8 Orzeł Dębno
Tarnovia Tarnów 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Wisła Szczucin
MLKS Żabno 7-1 LUKS Skrzyszów

Kolejka 24

Jadowniczanka Jadowniki 2-3 MLKS Żabno
LUKS Skrzyszów 1-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Wisła Szczucin 1-1 Tarnovia Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Piast Czchów walk
Orzeł Dębno 2-0 Łukovia Łukowa
Iskra Tarnów 5-1 Czarni Kobyle
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Zorza Zaczarnie
Drwinka Drwinia 2-1 Olimpia Wojnicz

Kolejka 25

Drwinka Drwinia 1-1 Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Wojnicz 6-1 Sokół Borzęcin Górny
Zorza Zaczarnie 0-0 Iskra Tarnów
Czarni Kobyle 2-7 Orzeł Dębno
Łukovia Łukowa 0-6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Piast Czchów 1-6 Wisła Szczucin
Tarnovia Tarnów 1-0 LUKS Skrzyszów
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 MLKS Żabno

Kolejka 26

Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice
MLKS Żabno 1-2 Tarnovia Tarnów
LUKS Skrzyszów 10-1 Piast Czchów
Wisła Szczucin 3-1 Łukovia Łukowa
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Czarni Kobyle
Orzeł Dębno 3-0 Zorza Zaczarnie
Iskra Tarnów 1-1 Olimpia Wojnicz
Sokół Borzęcin Górny 2-2 Drwinka Drwinia

Kolejka 27

Sokół Borzęcin Górny 1-1 Jadowniczanka Jadowniki
Drwinka Drwinia 1-2 Iskra Tarnów
Olimpia Wojnicz 3-2 Orzeł Dębno
Zorza Zaczarnie 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Czarni Kobyle 3-5 Wisła Szczucin
Łukovia Łukowa 2-3 LUKS Skrzyszów
Piast Czchów 1-7 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice

Kolejka 28

Jadowniczanka Jadowniki 4-0 Tarnovia Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 Piast Czchów walk
MLKS Żabno 6-2 Łukovia Łukowa
LUKS Skrzyszów 4-4 Czarni Kobyle
Wisła Szczucin 2-0 Zorza Zaczarnie
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Olimpia Wojnicz
Orzeł Dębno 0-1 Drwinka Drwinia
Iskra Tarnów 1-1 Sokół Borzęcin Górny

Kolejka 29

Iskra Tarnów 1-2 Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Borzęcin Górny 5-3 Orzeł Dębno
Drwinka Drwinia 2-6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Olimpia Wojnicz 2-0 Wisła Szczucin
Zorza Zaczarnie 3-1 LUKS Skrzyszów
Czarni Kobyle 0-3 MLKS Żabno
Łukovia Łukowa 0-4 Ciężkowianka Ciężkowice
Piast Czchów 1-8 Tarnovia Tarnów

Kolejka 30

Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Piast Czchów walk.
Tarnovia Tarnów 6-1 Łukovia Łukowa
Ciężkowianka Ciężkowice 4-3 Czarni Kobyle
MLKS Żabno 2-2 Zorza Zaczarnie
LUKS Skrzyszów 0-2 Olimpia Wojnicz
Wisła Szczucin 2-1 Drwinka Drwinia
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Sokół Borzęcin Górny
Orzeł Dębno 1-2 Iskra Tarnów


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u