Przejdź na stronę główną



Klasa A

Tarnów - SEZON 2014/2015

Terminarz do pobrania


Kolejka 1

Zorza Zaczarnie - Biała Lubaszowa
LKS Zgłobice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Jutrzenka Wierzchosławice - GLKS Gromnik
Tuchovia II Tuchów - Iskra Tarnów
KS US Śmigno - LKS Ładna
KS Radlna - Metal Tarnów
Pogoria Pogórska Wola - Olszynka Ołpiny

Kolejka 2

Biała Lubaszowa - Olszynka Ołpiny
Metal Tarnów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Ładna - KS Radlna
Iskra Tarnów - KS US Śmigno
GLKS Gromnik - Tuchovia II Tuchów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Jutrzenka Wierzchosławice
Zorza Zaczarnie - LKS Zgłobice

Kolejka 3

LKS Zgłobice - Biała Lubaszowa
Jutrzenka Wierzchosławice - Zorza Zaczarnie
Tuchovia II Tuchów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
KS US Śmigno - GLKS Gromnik
KS Radlna - Iskra Tarnów
Pogoria Pogórska Wola - LKS Ładna
Olszynka Ołpiny - Metal Tarnów

Kolejka 4

Biała Lubaszowa - Metal Tarnów
LKS Ładna - Olszynka Ołpiny
Iskra Tarnów - Pogoria Pogórska Wola
GLKS Gromnik - KS Radlna
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - KS US Śmigno
Zorza Zaczarnie - Tuchovia II Tuchów
LKS Zgłobice - Jutrzenka Wierzchosławice

Kolejka 5

Jutrzenka Wierzchosławice - Biała Lubaszowa
Tuchovia II Tuchów - LKS Zgłobice
KS US Śmigno - Zorza Zaczarnie
KS Radlna - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Pogoria Pogórska Wola - GLKS Gromnik
Olszynka Ołpiny - Iskra Tarnów
Metal Tarnów - LKS Ładna

Kolejka 6

Biała Lubaszowa - LKS Ładna
Iskra Tarnów - Metal Tarnów
GLKS Gromnik - Olszynka Ołpiny
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Pogoria Pogórska Wola
Zorza Zaczarnie - KS Radlna
LKS Zgłobice - KS US Śmigno
Jutrzenka Wierzchosławice - Tuchovia II Tuchów

Kolejka 7

Tuchovia II Tuchów - Biała Lubaszowa
KS US Śmigno - Jutrzenka Wierzchosławice
KS Radlna - LKS Zgłobice
Pogoria Pogórska Wola - Zorza Zaczarnie
Olszynka Ołpiny - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Metal Tarnów - GLKS Gromnik
LKS Ładna - Iskra Tarnów

Kolejka 8

Biała Lubaszowa - Iskra Tarnów
GLKS Gromnik - LKS Ładna
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Metal Tarnów
Zorza Zaczarnie - Olszynka Ołpiny
LKS Zgłobice - Pogoria Pogórska Wola
Jutrzenka Wierzchosławice - KS Radlna
Tuchovia II Tuchów - KS US Śmigno

Kolejka 9

KS US Śmigno - Biała Lubaszowa
KS Radlna - Tuchovia II Tuchów
Pogoria Pogórska Wola - Jutrzenka Wierzchosławice
Olszynka Ołpiny - LKS Zgłobice
Metal Tarnów - Zorza Zaczarnie
LKS Ładna - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Iskra Tarnów - GLKS Gromnik

Kolejka 10

Biała Lubaszowa - GLKS Gromnik
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Iskra Tarnów
Zorza Zaczarnie - LKS Ładna
LKS Zgłobice - Metal Tarnów
Jutrzenka Wierzchosławice - Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
KS US Śmigno - KS Radlna

Kolejka 11

KS Radlna - Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola - KS US Śmigno
Olszynka Ołpiny - Tuchovia II Tuchów
Metal Tarnów - Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Ładna - LKS Zgłobice
Iskra Tarnów - Zorza Zaczarnie
GLKS Gromnik - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Kolejka 12

Biała Lubaszowa - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Zorza Zaczarnie - GLKS Gromnik
LKS Zgłobice - Iskra Tarnów
Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów - Metal Tarnów
KS US Śmigno - Olszynka Ołpiny
KS Radlna - Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 13

Pogoria Pogórska Wola - Biała Lubaszowa
Olszynka Ołpiny - KS Radlna
Metal Tarnów - KS US Śmigno
LKS Ładna - Tuchovia II Tuchów
Iskra Tarnów - Jutrzenka Wierzchosławice
GLKS Gromnik - LKS Zgłobice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Zorza Zaczarnie

Kolejka 14

Biała Lubaszowa - Zorza Zaczarnie
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Zgłobice
GLKS Gromnik - Jutrzenka Wierzchosławice
Iskra Tarnów - Tuchovia II Tuchów
LKS Ładna - KS US Śmigno
Metal Tarnów - KS Radlna
Olszynka Ołpiny - Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 15

Olszynka Ołpiny - Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola - Metal Tarnów
KS Radlna - LKS Ładna
KS US Śmigno - Iskra Tarnów
Tuchovia II Tuchów - GLKS Gromnik
Jutrzenka Wierzchosławice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
LKS Zgłobice - Zorza Zaczarnie

Kolejka 16

Biała Lubaszowa - LKS Zgłobice
Zorza Zaczarnie - Jutrzenka Wierzchosławice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Tuchovia II Tuchów
GLKS Gromnik - KS US Śmigno
Iskra Tarnów - KS Radlna
LKS Ładna - Pogoria Pogórska Wola
Metal Tarnów - Olszynka Ołpiny

Kolejka 17

Metal Tarnów - Biała Lubaszowa
Olszynka Ołpiny - LKS Ładna
Pogoria Pogórska Wola - Iskra Tarnów
KS Radlna - GLKS Gromnik
KS US Śmigno - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Tuchovia II Tuchów - Zorza Zaczarnie
Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Zgłobice

Kolejka 18

Biała Lubaszowa - Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Zgłobice - Tuchovia II Tuchów
Zorza Zaczarnie - KS US Śmigno
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Radlna
GLKS Gromnik - Pogoria Pogórska Wola
Iskra Tarnów - Olszynka Ołpiny
LKS Ładna - Metal Tarnów

Kolejka 19

LKS Ładna - Biała Lubaszowa
Metal Tarnów - Iskra Tarnów
Olszynka Ołpiny - GLKS Gromnik
Pogoria Pogórska Wola - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
KS Radlna - Zorza Zaczarnie
KS US Śmigno - LKS Zgłobice
Tuchovia II Tuchów - Jutrzenka Wierzchosławice

Kolejka 20

Biała Lubaszowa - Tuchovia II Tuchów
Jutrzenka Wierzchosławice - KS US Śmigno
LKS Zgłobice - KS Radlna
Zorza Zaczarnie - Pogoria Pogórska Wola
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Olszynka Ołpiny
GLKS Gromnik - Metal Tarnów
Iskra Tarnów - LKS Ładna

Kolejka 21

Iskra Tarnów - Biała Lubaszowa
LKS Ładna - GLKS Gromnik
Metal Tarnów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny - Zorza Zaczarnie
Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice
KS Radlna - Jutrzenka Wierzchosławice
KS US Śmigno - Tuchovia II Tuchów

Kolejka 22

Biała Lubaszowa - KS US Śmigno
Tuchovia II Tuchów - KS Radlna
Jutrzenka Wierzchosławice - Pogoria Pogórska Wola
LKS Zgłobice - Olszynka Ołpiny
Zorza Zaczarnie - Metal Tarnów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Ładna
GLKS Gromnik - Iskra Tarnów

Kolejka 23

GLKS Gromnik - Biała Lubaszowa
Iskra Tarnów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
LKS Ładna - Zorza Zaczarnie
Metal Tarnów - LKS Zgłobice
Olszynka Ołpiny - Jutrzenka Wierzchosławice
Pogoria Pogórska Wola - Tuchovia II Tuchów
KS Radlna - KS US Śmigno

Kolejka 24

Biała Lubaszowa - KS Radlna
KS US Śmigno - Pogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów - Olszynka Ołpiny
Jutrzenka Wierzchosławice - Metal Tarnów
LKS Zgłobice - LKS Ładna
Zorza Zaczarnie - Iskra Tarnów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - GLKS Gromnik

Kolejka 25

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Biała Lubaszowa
GLKS Gromnik - Zorza Zaczarnie
Iskra Tarnów - LKS Zgłobice
LKS Ładna - Jutrzenka Wierzchosławice
Metal Tarnów - Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny - KS US Śmigno
Pogoria Pogórska Wola - KS Radlna

Kolejka 26

Biała Lubaszowa - Pogoria Pogórska Wola
KS Radlna - Olszynka Ołpiny
KS US Śmigno - Metal Tarnów
Tuchovia II Tuchów - LKS Ładna
Jutrzenka Wierzchosławice - Iskra Tarnów
LKS Zgłobice - GLKS Gromnik
Zorza Zaczarnie - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u