Przejdź na stronę główną



Liga okręgowa

Tarnów - SEZON 2012/2013

Terminarz do pobrania


Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 Zorza Zaczarnie
Czarni Kobyle 0-7 Wisła Szczucin
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Tarnovia Tarnów
GKS Drwinia 2-1 Sokół Borzęcin Górny
Ikar Odporyszów 0-2 MLKS Żabno
Naprzód Sobolów 2-1 Orzeł Dębno
KS US Śmigno 2-1 Dunajec Zakliczyn
LKS Gnojnik 3-0 Iskra Tarnów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Orzeł Dębno 4-0 Zorza Zaczarnie
LKS Gnojnik 8-1 Naprzód Sobolów
MLKS Żabno 3-0 Iskra Tarnów
Sokół Borzęcin Górny 4-0 Ikar Odporyszów
KS US Śmigno 0-1 GKS Drwinia
Tarnovia Tarnów 2-0 Dunajec Zakliczyn
Wisła Szczucin 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ciężkowianka Ciężkowice 11-0 Czarni Kobyle

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Czarni Kobyle 2-5 Zorza Zaczarnie
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Dunajec Zakliczyn 4-2 Wisła Szczucin
GKS Drwinia 1-2 Tarnovia Tarnów
Ikar Odporyszów 0-4 KS US Śmigno
Sokół Borzęcin Górny 3-1 Iskra Tarnów
Naprzód Sobolów 5-5 MLKS Żabno
Orzeł Dębno 4-1 LKS Gnojnik

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

LKS Gnojnik 3-0 Zorza Zaczarnie
MLKS Żabno 2-1 Orzeł Dębno
Sokół Borzęcin Górny 4-1 Naprzód Sobolów
KS US Śmigno 1-0 Iskra Tarnów
Tarnovia Tarnów 1-1 Ikar Odporyszów
Wisła Szczucin 2-1 GKS Drwinia
Ciężkowianka Ciężkowice 2-0 Dunajec Zakliczyn
Czarni Kobyle 1-7 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 5 - 1-2 września

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6-1 Zorza Zaczarnie
Dunajec Zakliczyn 3-0 Czarni Kobyle walk.
GKS Drwinia 2-3 Ciężkowianka Ciężkowice
Ikar Odporyszów 2-0 Wisła Szczucin
Iskra Tarnów 2-4 Tarnovia Tarnów
Naprzód Sobolów 2-6 KS US Śmigno
Orzeł Dębno 0-2 Sokół Borzęcin Górny
LKS Gnojnik 1-3 MLKS Żabno

Kolejka 6 - 8-9 września

MLKS Żabno 3-1 Zorza Zaczarnie
Sokół Borzęcin Górny 4-1 LKS Gnojnik
KS US Śmigno 1-0 Orzeł Dębno
Tarnovia Tarnów 3-2 Naprzód Sobolów
Wisła Szczucin 3-0 Iskra Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 4-1 Ikar Odporyszów
Czarni Kobyle 1-3 GKS Drwinia
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Dunajec Zakliczyn

Kolejka 7 - 15-16 września

Dunajec Zakliczyn 2-2 Zorza Zaczarnie
GKS Drwinia 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Ikar Odporyszów 3-1 Czarni Kobyle
Iskra Tarnów 0-9 Ciężkowianka Ciężkowice
Naprzód Sobolów 2-1 Wisła Szczucin
Orzeł Dębno 3-1 Tarnovia Tarnów
LKS Gnojnik 4-1 KS US Śmigno
MLKS Żabno 4-0 Sokół Borzęcin Górny

Kolejka 8 - 22-23 września

Sokół Borzęcin Górny 3-3 Zorza Zaczarnie
KS US Śmigno 2-3 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 0-0 LKS Gnojnik
Wisła Szczucin 0-0 Orzeł Dębno
Ciężkowianka Ciężkowice 7-0 Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle 4-1 Iskra Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Ikar Odporyszów
Dunajec Zakliczyn 2-0 GKS Drwinia

Kolejka 9 - 29-30 września

GKS Drwinia 1-0 Zorza Zaczarnie
Ikar Odporyszów 4-0 Dunajec Zakliczyn
Iskra Tarnów 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Naprzód Sobolów 5-1 Czarni Kobyle
Orzeł Dębno 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Gnojnik 1-2 Wisła Szczucin
MLKS Żabno 8-2 Tarnovia Tarnów
Sokół Borzęcin Górny 0-2 KS US Śmigno

Kolejka 10 - 6-7 października

KS US Śmigno 3-1 Zorza Zaczarnie
Tarnovia Tarnów 4-2 Sokół Borzęcin Górny
Wisła Szczucin 2-1 MLKS Żabno
Ciężkowianka Ciężkowice 5-0 LKS Gnojnik
Czarni Kobyle 1-3 Orzeł Dębno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-1 Naprzód Sobolów
Dunajec Zakliczyn 3-1 Iskra Tarnów
GKS Drwinia 2-0 Ikar Odporyszów

Kolejka 11 - 13-14 października

Ikar Odporyszów 3-1 Zorza Zaczarnie
Iskra Tarnów 0-4 GKS Drwinia
Naprzód Sobolów 0-1 Dunajec Zakliczyn
Orzeł Dębno 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
LKS Gnojnik 11-1 Czarni Kobyle
MLKS Żabno 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Wisła Szczucin
KS US Śmigno 3-4 Tarnovia Tarnów

Kolejka 12 - 20-21 października

Tarnovia Tarnów 2-2 Zorza Zaczarnie
Wisła Szczucin 0-1 KS US Śmigno
Ciężkowianka Ciężkowice 0-0 Sokół Borzęcin Górny
Czarni Kobyle 2-7 MLKS Żabno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-0 LKS Gnojnik
Dunajec Zakliczyn 0-2 Orzeł Dębno
GKS Drwinia 3-2 Naprzód Sobolów
Ikar Odporyszów 2-1 Iskra Tarnów

Kolejka 13 - 27-28 października

Iskra Tarnów 1-1 Zorza Zaczarnie
Naprzód Sobolów 5-2 Ikar Odporyszów
Orzeł Dębno 1-1 GKS Drwinia
LKS Gnojnik 6-0 Dunajec Zakliczyn
MLKS Żabno 1-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Sokół Borzęcin Górny 13-0 Czarni Kobyle
KS US Śmigno 0-4 Ciężkowianka Ciężkowice
Tarnovia Tarnów 0-1 Wisła Szczucin

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Zorza Zaczarnie 4-2 Wisła Szczucin
Ciężkowianka Ciężkowice 4-0 Tarnovia Tarnów
Czarni Kobyle 1-2 KS US Śmigno
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Sokół Borzęcin Górny
Dunajec Zakliczyn 4-2 MLKS Żabno
GKS Drwinia 5-0 LKS Gnojnik
Ikar Odporyszów 1-4 Orzeł Dębno
Iskra Tarnów 3-0 Naprzód Sobolów

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Naprzód Sobolów 2-7 Zorza Zaczarnie
Orzeł Dębno 7-0 Iskra Tarnów
LKS Gnojnik 5-2 Ikar Odporyszów
MLKS Żabno 4-4 GKS Drwinia
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Dunajec Zakliczyn
KS US Śmigno 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Tarnovia Tarnów 4-1 Czarni Kobyle
Wisła Szczucin 0-0 Ciężkowianka Ciężkowice

Kolejka 16

Dunajec Zakliczyn - KS US Śmigno
Iskra Tarnów - LKS Gnojnik
Zorza Zaczarnie - Ciężkowianka Ciężkowice
Wisła Szczucin - Czarni Kobyle
Tarnovia Tarnów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Sokół Borzęcin Górny - GKS Drwinia
MLKS Żabno - Ikar Odporyszów
Orzeł Dębno - Naprzód Sobolów

Kolejka 17

Orzeł Dębno - Zorza Zaczarnie
Naprzód Sobolów - LKS Gnojnik
Iskra Tarnów - MLKS Żabno
Ikar Odporyszów - Sokół Borzęcin Górny
GKS Drwinia - KS US Śmigno
Dunajec Zakliczyn - Tarnovia Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Wisła Szczucin
Czarni Kobyle - Ciężkowianka Ciężkowice

Kolejka 18

Zorza Zaczarnie - Czarni Kobyle
Ciężkowianka Ciężkowice - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Wisła Szczucin - Dunajec Zakliczyn
Tarnovia Tarnów - GKS Drwinia
KS US Śmigno - Ikar Odporyszów
Sokół Borzęcin Górny - Iskra Tarnów
MLKS Żabno - Naprzód Sobolów
LKS Gnojnik - Orzeł Dębno

Kolejka 19

LKS Gnojnik - Zorza Zaczarnie
Orzeł Dębno - MLKS Żabno
Naprzód Sobolów - Sokół Borzęcin Górny
Iskra Tarnów - KS US Śmigno
Ikar Odporyszów - Tarnovia Tarnów
GKS Drwinia - Wisła Szczucin
Dunajec Zakliczyn - Ciężkowianka Ciężkowice
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Czarni Kobyle

Kolejka 20

Zorza Zaczarnie - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Czarni Kobyle - Dunajec Zakliczyn
Ciężkowianka Ciężkowice - GKS Drwinia
Wisła Szczucin - Ikar Odporyszów
Tarnovia Tarnów - Iskra Tarnów
KS US Śmigno - Naprzód Sobolów
Sokół Borzęcin Górny - Orzeł Dębno
MLKS Żabno - LKS Gnojnik

Kolejka 21

MLKS Żabno - Zorza Zaczarnie
LKS Gnojnik - Sokół Borzęcin Górny
Orzeł Dębno - KS US Śmigno
Naprzód Sobolów - Tarnovia Tarnów
Iskra Tarnów - Wisła Szczucin
Ikar Odporyszów - Ciężkowianka Ciężkowice
GKS Drwinia - Czarni Kobyle
Dunajec Zakliczyn - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

Kolejka 22

Zorza Zaczarnie - Dunajec Zakliczyn
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - GKS Drwinia
Czarni Kobyle - Ikar Odporyszów
Ciężkowianka Ciężkowice - Iskra Tarnów
Wisła Szczucin - Naprzód Sobolów
Tarnovia Tarnów - Orzeł Dębno
KS US Śmigno - LKS Gnojnik
Sokół Borzęcin Górny - MLKS Żabno

Kolejka 23

Sokół Borzęcin Górny - Zorza Zaczarnie
MLKS Żabno - KS US Śmigno
LKS Gnojnik - Tarnovia Tarnów
Orzeł Dębno - Wisła Szczucin
Naprzód Sobolów - Ciężkowianka Ciężkowice
Iskra Tarnów - Czarni Kobyle
Ikar Odporyszów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
GKS Drwinia - Dunajec Zakliczyn

Kolejka 24

Zorza Zaczarnie - GKS Drwinia
Dunajec Zakliczyn - Ikar Odporyszów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Iskra Tarnów
Czarni Kobyle - Naprzód Sobolów
Ciężkowianka Ciężkowice - Orzeł Dębno
Wisła Szczucin - LKS Gnojnik
Tarnovia Tarnów - MLKS Żabno
KS US Śmigno - Sokół Borzęcin Górny

Kolejka 25

KS US Śmigno - Zorza Zaczarnie
Sokół Borzęcin Górny - Tarnovia Tarnów
MLKS Żabno - Wisła Szczucin
LKS Gnojnik - Ciężkowianka Ciężkowice
Orzeł Dębno - Czarni Kobyle
Naprzód Sobolów - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Iskra Tarnów - Dunajec Zakliczyn
Ikar Odporyszów - GKS Drwinia

Kolejka 26

Zorza Zaczarnie - Ikar Odporyszów
GKS Drwinia - Iskra Tarnów
Dunajec Zakliczyn - Naprzód Sobolów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Orzeł Dębno
Czarni Kobyle - LKS Gnojnik
Ciężkowianka Ciężkowice - MLKS Żabno
Wisła Szczucin - Sokół Borzęcin Górny
Tarnovia Tarnów - KS US Śmigno

Kolejka 27

Tarnovia Tarnów - Zorza Zaczarnie
KS US Śmigno - Wisła Szczucin
Sokół Borzęcin Górny - Ciężkowianka Ciężkowice
MLKS Żabno - Czarni Kobyle
LKS Gnojnik - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Orzeł Dębno - Dunajec Zakliczyn
Naprzód Sobolów - GKS Drwinia
Iskra Tarnów - Ikar Odporyszów

Kolejka 28

Zorza Zaczarnie - Iskra Tarnów
Ikar Odporyszów - Naprzód Sobolów
GKS Drwinia - Orzeł Dębno
Dunajec Zakliczyn - LKS Gnojnik
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - MLKS Żabno
Czarni Kobyle - Sokół Borzęcin Górny
Ciężkowianka Ciężkowice - KS US Śmigno
Wisła Szczucin - Tarnovia Tarnów

Kolejka 29

Wisła Szczucin - Zorza Zaczarnie
Tarnovia Tarnów - Ciężkowianka Ciężkowice
KS US Śmigno - Czarni Kobyle
Sokół Borzęcin Górny - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
MLKS Żabno - Dunajec Zakliczyn
LKS Gnojnik - GKS Drwinia
Orzeł Dębno - Ikar Odporyszów
Naprzód Sobolów - Iskra Tarnów

Kolejka 30

Zorza Zaczarnie - Naprzód Sobolów
Iskra Tarnów - Orzeł Dębno
Ikar Odporyszów - LKS Gnojnik
GKS Drwinia - MLKS Żabno
Dunajec Zakliczyn - Sokół Borzęcin Górny
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - KS US Śmigno
Czarni Kobyle - Tarnovia Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice - Wisła Szczucin


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u