Przejdź na stronę główną



Klasa A

Tarnów - SEZON 2015/2016

Terminarz do pobrania


Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Tuchovia II Tuchów - Biała Lubaszowa
KS US Śmigno - GLKS Gromnik
LKS Koszyce Wielkie - Iskra Tarnów
KS Radlna - LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola - LKS Niwka
LKS Ładna - LUKS Skrzyszów
Metal Tarnów - Olszynka Ołpiny

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Biała Lubaszowa - Olszynka Ołpiny
LUKS Skrzyszów - Metal Tarnów
LKS Niwka - LKS Ładna
LKS Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola
Iskra Tarnów - KS Radlna
GLKS Gromnik - LKS Koszyce Wielkie
Tuchovia II Tuchów - KS US Śmigno

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

KS US Śmigno - Biała Lubaszowa
LKS Koszyce Wielkie - Tuchovia II Tuchów
KS Radlna - GLKS Gromnik
Pogoria Pogórska Wola - Iskra Tarnów
LKS Ładna - LKS Szynwałd
Metal Tarnów - LKS Niwka
Olszynka Ołpiny - LUKS Skrzyszów

Kolejka 4 - 5-6 września

Biała Lubaszowa - LUKS Skrzyszów
LKS Niwka - Olszynka Ołpiny
LKS Szynwałd - Metal Tarnów
Iskra Tarnów - LKS Ładna
GLKS Gromnik - Pogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów - KS Radlna
KS US Śmigno - LKS Koszyce Wielkie

Kolejka 5 - 12-13 września

LKS Koszyce Wielkie - Biała Lubaszowa
KS Radlna - KS US Śmigno
Pogoria Pogórska Wola - Tuchovia II Tuchów
LKS Ładna - GLKS Gromnik
Metal Tarnów - Iskra Tarnów
Olszynka Ołpiny - LKS Szynwałd
LUKS Skrzyszów - LKS Niwka

Kolejka 6 - 19-20 września

Biała Lubaszowa - LKS Niwka
LKS Szynwałd - LUKS Skrzyszów
Iskra Tarnów - Olszynka Ołpiny
GLKS Gromnik - Metal Tarnów
Tuchovia II Tuchów - LKS Ładna
KS US Śmigno - Pogoria Pogórska Wola
LKS Koszyce Wielkie - KS Radlna

Kolejka 7 - 26-27 września

KS Radlna - Biała Lubaszowa
Pogoria Pogórska Wola - LKS Koszyce Wielkie
LKS Ładna - KS US Śmigno
Metal Tarnów - Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny - GLKS Gromnik
LUKS Skrzyszów - Iskra Tarnów
LKS Niwka - LKS Szynwałd

Kolejka 8 - 3-4 października

Biała Lubaszowa - LKS Szynwałd
Iskra Tarnów - LKS Niwka
GLKS Gromnik - LUKS Skrzyszów
Tuchovia II Tuchów - Olszynka Ołpiny
KS US Śmigno - Metal Tarnów
LKS Koszyce Wielkie - LKS Ładna
KS Radlna - Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 9 - 10-11 października

Pogoria Pogórska Wola - Biała Lubaszowa
LKS Ładna - KS Radlna
Metal Tarnów - LKS Koszyce Wielkie
Olszynka Ołpiny - KS US Śmigno
LUKS Skrzyszów - Tuchovia II Tuchów
LKS Niwka - GLKS Gromnik
LKS Szynwałd - Iskra Tarnów

Kolejka 10 - 17-18 października

Biała Lubaszowa - Iskra Tarnów
GLKS Gromnik - LKS Szynwałd
Tuchovia II Tuchów - LKS Niwka
KS US Śmigno - LUKS Skrzyszów
LKS Koszyce Wielkie - Olszynka Ołpiny
KS Radlna - Metal Tarnów
Pogoria Pogórska Wola - LKS Ładna

Kolejka 11 - 24-25 października

LKS Ładna - Biała Lubaszowa
Metal Tarnów - Pogoria Pogórska Wola
Olszynka Ołpiny - KS Radlna
LUKS Skrzyszów - LKS Koszyce Wielkie
LKS Niwka - KS US Śmigno
LKS Szynwałd - Tuchovia II Tuchów
Iskra Tarnów - GLKS Gromnik

Kolejka 12 - 31 października

Biała Lubaszowa - GLKS Gromnik
Tuchovia II Tuchów - Iskra Tarnów
KS US Śmigno - LKS Szynwałd
LKS Koszyce Wielkie - LKS Niwka
KS Radlna - LUKS Skrzyszów
Pogoria Pogórska Wola - Olszynka Ołpiny
LKS Ładna - Metal Tarnów

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Metal Tarnów - Biała Lubaszowa
Olszynka Ołpiny - LKS Ładna
LUKS Skrzyszów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Niwka - KS Radlna
LKS Szynwałd - LKS Koszyce Wielkie
Iskra Tarnów - KS US Śmigno
GLKS Gromnik - Tuchovia II Tuchów

Kolejka 14

Biała Lubaszowa - Tuchovia II Tuchów
GLKS Gromnik - KS US Śmigno
Iskra Tarnów - LKS Koszyce Wielkie
LKS Szynwałd - KS Radlna
LKS Niwka - Pogoria Pogórska Wola
LUKS Skrzyszów - LKS Ładna
Olszynka Ołpiny - Metal Tarnów

Kolejka 15

Olszynka Ołpiny - Biała Lubaszowa
Metal Tarnów - LUKS Skrzyszów
LKS Ładna - LKS Niwka
Pogoria Pogórska Wola - LKS Szynwałd
KS Radlna - Iskra Tarnów
LKS Koszyce Wielkie - GLKS Gromnik
KS US Śmigno - Tuchovia II Tuchów

Kolejka 16

Biała Lubaszowa - KS US Śmigno
Tuchovia II Tuchów - LKS Koszyce Wielkie
GLKS Gromnik - KS Radlna
Iskra Tarnów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Szynwałd - LKS Ładna
LKS Niwka - Metal Tarnów
LUKS Skrzyszów - Olszynka Ołpiny

Kolejka 17

LUKS Skrzyszów - Biała Lubaszowa
Olszynka Ołpiny - LKS Niwka
Metal Tarnów - LKS Szynwałd
LKS Ładna - Iskra Tarnów
Pogoria Pogórska Wola - GLKS Gromnik
KS Radlna - Tuchovia II Tuchów
LKS Koszyce Wielkie - KS US Śmigno

Kolejka 18

Biała Lubaszowa - LKS Koszyce Wielkie
KS US Śmigno - KS Radlna
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
GLKS Gromnik - LKS Ładna
Iskra Tarnów - Metal Tarnów
LKS Szynwałd - Olszynka Ołpiny
LKS Niwka - LUKS Skrzyszów

Kolejka 19

LKS Niwka - Biała Lubaszowa
LUKS Skrzyszów - LKS Szynwałd
Olszynka Ołpiny - Iskra Tarnów
Metal Tarnów - GLKS Gromnik
LKS Ładna - Tuchovia II Tuchów
Pogoria Pogórska Wola - KS US Śmigno
KS Radlna - LKS Koszyce Wielkie

Kolejka 20

Biała Lubaszowa - KS Radlna
LKS Koszyce Wielkie - Pogoria Pogórska Wola
KS US Śmigno - LKS Ładna
Tuchovia II Tuchów - Metal Tarnów
GLKS Gromnik - Olszynka Ołpiny
Iskra Tarnów - LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd - LKS Niwka

Kolejka 21

LKS Szynwałd - Biała Lubaszowa
LKS Niwka - Iskra Tarnów
LUKS Skrzyszów - GLKS Gromnik
Olszynka Ołpiny - Tuchovia II Tuchów
Metal Tarnów - KS US Śmigno
LKS Ładna - LKS Koszyce Wielkie
Pogoria Pogórska Wola - KS Radlna

Kolejka 22

Biała Lubaszowa - Pogoria Pogórska Wola
KS Radlna - LKS Ładna
LKS Koszyce Wielkie - Metal Tarnów
KS US Śmigno - Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów - LUKS Skrzyszów
GLKS Gromnik - LKS Niwka
Iskra Tarnów - LKS Szynwałd

Kolejka 23

Iskra Tarnów - Biała Lubaszowa
LKS Szynwałd - GLKS Gromnik
LKS Niwka - Tuchovia II Tuchów
LUKS Skrzyszów - KS US Śmigno
Olszynka Ołpiny - LKS Koszyce Wielkie
Metal Tarnów - KS Radlna
LKS Ładna - Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 24

Biała Lubaszowa - LKS Ładna
Pogoria Pogórska Wola - Metal Tarnów
KS Radlna - Olszynka Ołpiny
LKS Koszyce Wielkie - LUKS Skrzyszów
KS US Śmigno - LKS Niwka
Tuchovia II Tuchów - LKS Szynwałd
GLKS Gromnik - Iskra Tarnów

Kolejka 25

GLKS Gromnik - Biała Lubaszowa
Iskra Tarnów - Tuchovia II Tuchów
LKS Szynwałd - KS US Śmigno
LKS Niwka - LKS Koszyce Wielkie
LUKS Skrzyszów - KS Radlna
Olszynka Ołpiny - Pogoria Pogórska Wola
Metal Tarnów - LKS Ładna

Kolejka 26

Biała Lubaszowa - Metal Tarnów
LKS Ładna - Olszynka Ołpiny
Pogoria Pogórska Wola - LUKS Skrzyszów
KS Radlna - LKS Niwka
LKS Koszyce Wielkie - LKS Szynwałd
KS US Śmigno - Iskra Tarnów
Tuchovia II Tuchów - GLKS Gromnik


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u