Przejdź na stronę główną



Klasa A

Tarnów - SEZON 2013/2014

Terminarz do pobrania


Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Zgłobice
KS Ryglice - Dunajec Zakliczyn
LKS Szynwałd - Dunajec Zbylitowska Góra
Tuchovia II Tuchów - GLKS Gromnik
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Iskra Tarnów
Pogórze Pleśna - Jutrzenka Wierzchosławice
Pogoria Pogórska Wola - Liwocz Czermna
Olszynka Ołpiny - LUKS Skrzyszów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Zgłobice - LUKS Skrzyszów
Liwocz Czermna - Olszynka Ołpiny
Jutrzenka Wierzchosławice - Pogoria Pogórska Wola
Iskra Tarnów - Pogórze Pleśna
GLKS Gromnik - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Dunajec Zbylitowska Góra - Tuchovia II Tuchów
Dunajec Zakliczyn - LKS Szynwałd
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - KS Ryglice

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

KS Ryglice - LKS Zgłobice
LKS Szynwałd - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Tuchovia II Tuchów - Dunajec Zakliczyn
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Dunajec Zbylitowska Góra
Pogórze Pleśna - GLKS Gromnik
Pogoria Pogórska Wola - Iskra Tarnów
Olszynka Ołpiny - Jutrzenka Wierzchosławice
LUKS Skrzyszów - Liwocz Czermna

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

LKS Zgłobice - Liwocz Czermna
Jutrzenka Wierzchosławice - LUKS Skrzyszów
Iskra Tarnów - Olszynka Ołpiny
GLKS Gromnik - Pogoria Pogórska Wola
Dunajec Zbylitowska Góra - Pogórze Pleśna
Dunajec Zakliczyn - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Tuchovia II Tuchów
KS Ryglice - LKS Szynwałd

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

LKS Szynwałd - LKS Zgłobice
Tuchovia II Tuchów - KS Ryglice
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Pogórze Pleśna - Dunajec Zakliczyn
Pogoria Pogórska Wola - Dunajec Zbylitowska Góra
Olszynka Ołpiny - GLKS Gromnik
LUKS Skrzyszów - Iskra Tarnów
Liwocz Czermna - Jutrzenka Wierzchosławice

Kolejka 6 - 4 września

LKS Zgłobice - Jutrzenka Wierzchosławice
Iskra Tarnów - Liwocz Czermna
GLKS Gromnik - LUKS Skrzyszów
Dunajec Zbylitowska Góra - Olszynka Ołpiny
Dunajec Zakliczyn - Pogoria Pogórska Wola
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Pogórze Pleśna
KS Ryglice - LKS Rudka (k. Tarnowa)
LKS Szynwałd - Tuchovia II Tuchów

Kolejka 7 - 7-8 września

Tuchovia II Tuchów - LKS Zgłobice
LKS Rudka (k. Tarnowa) - LKS Szynwałd
Pogórze Pleśna - KS Ryglice
Pogoria Pogórska Wola - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Olszynka Ołpiny - Dunajec Zakliczyn
LUKS Skrzyszów - Dunajec Zbylitowska Góra
Liwocz Czermna - GLKS Gromnik
Jutrzenka Wierzchosławice - Iskra Tarnów

Kolejka 8 - 14-15 września

LKS Zgłobice - Iskra Tarnów
GLKS Gromnik - Jutrzenka Wierzchosławice
Dunajec Zbylitowska Góra - Liwocz Czermna
Dunajec Zakliczyn - LUKS Skrzyszów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Olszynka Ołpiny
KS Ryglice - Pogoria Pogórska Wola
LKS Szynwałd - Pogórze Pleśna
Tuchovia II Tuchów - LKS Rudka (k. Tarnowa)

Kolejka 9 - 21-22 września

LKS Rudka (k. Tarnowa) - LKS Zgłobice
Pogórze Pleśna - Tuchovia II Tuchów
Pogoria Pogórska Wola - LKS Szynwałd
Olszynka Ołpiny - KS Ryglice
LUKS Skrzyszów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Liwocz Czermna - Dunajec Zakliczyn
Jutrzenka Wierzchosławice - Dunajec Zbylitowska Góra
Iskra Tarnów - GLKS Gromnik

Kolejka 10 - 28-29 września

LKS Zgłobice - GLKS Gromnik
Dunajec Zbylitowska Góra - Iskra Tarnów
Dunajec Zakliczyn - Jutrzenka Wierzchosławice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Liwocz Czermna
KS Ryglice - LUKS Skrzyszów
LKS Szynwałd - Olszynka Ołpiny
Tuchovia II Tuchów - Pogoria Pogórska Wola
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Pogórze Pleśna

Kolejka 11 - 5-6 października

Pogórze Pleśna - LKS Zgłobice
Pogoria Pogórska Wola - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Olszynka Ołpiny - Tuchovia II Tuchów
LUKS Skrzyszów - LKS Szynwałd
Liwocz Czermna - KS Ryglice
Jutrzenka Wierzchosławice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Iskra Tarnów - Dunajec Zakliczyn
GLKS Gromnik - Dunajec Zbylitowska Góra

Kolejka 12 - 12-13 października

LKS Zgłobice - Dunajec Zbylitowska Góra
Dunajec Zakliczyn - GLKS Gromnik
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Iskra Tarnów
KS Ryglice - Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Szynwałd - Liwocz Czermna
Tuchovia II Tuchów - LUKS Skrzyszów
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Olszynka Ołpiny
Pogórze Pleśna - Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 13 - 19-20 października

Pogoria Pogórska Wola - LKS Zgłobice
Olszynka Ołpiny - Pogórze Pleśna
LUKS Skrzyszów - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Liwocz Czermna - Tuchovia II Tuchów
Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Szynwałd
Iskra Tarnów - KS Ryglice
GLKS Gromnik - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Dunajec Zbylitowska Góra - Dunajec Zakliczyn

Kolejka 14 - 26-27 października

LKS Zgłobice - Dunajec Zakliczyn
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Zbylitowska Góra
KS Ryglice - GLKS Gromnik
LKS Szynwałd - Iskra Tarnów
Tuchovia II Tuchów - Jutrzenka Wierzchosławice
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Liwocz Czermna
Pogórze Pleśna - LUKS Skrzyszów
Pogoria Pogórska Wola - Olszynka Ołpiny

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Olszynka Ołpiny - LKS Zgłobice
LUKS Skrzyszów - Pogoria Pogórska Wola
Liwocz Czermna - Pogórze Pleśna
Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Iskra Tarnów - Tuchovia II Tuchów
GLKS Gromnik - LKS Szynwałd
Dunajec Zbylitowska Góra - KS Ryglice
Dunajec Zakliczyn - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Kolejka 16

LKS Zgłobice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Dunajec Zakliczyn - KS Ryglice
Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Szynwałd
GLKS Gromnik - Tuchovia II Tuchów
Iskra Tarnów - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Jutrzenka Wierzchosławice - Pogórze Pleśna
Liwocz Czermna - Pogoria Pogórska Wola
LUKS Skrzyszów - Olszynka Ołpiny

Kolejka 17

LUKS Skrzyszów - LKS Zgłobice
Olszynka Ołpiny - Liwocz Czermna
Pogoria Pogórska Wola - Jutrzenka Wierzchosławice
Pogórze Pleśna - Iskra Tarnów
LKS Rudka (k. Tarnowa) - GLKS Gromnik
Tuchovia II Tuchów - Dunajec Zbylitowska Góra
LKS Szynwałd - Dunajec Zakliczyn
KS Ryglice - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

Kolejka 18

LKS Zgłobice - KS Ryglice
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Szynwałd
Dunajec Zakliczyn - Tuchovia II Tuchów
Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Rudka (k. Tarnowa)
GLKS Gromnik - Pogórze Pleśna
Iskra Tarnów - Pogoria Pogórska Wola
Jutrzenka Wierzchosławice - Olszynka Ołpiny
Liwocz Czermna - LUKS Skrzyszów

Kolejka 19

Liwocz Czermna - LKS Zgłobice
LUKS Skrzyszów - Jutrzenka Wierzchosławice
Olszynka Ołpiny - Iskra Tarnów
Pogoria Pogórska Wola - GLKS Gromnik
Pogórze Pleśna - Dunajec Zbylitowska Góra
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Dunajec Zakliczyn
Tuchovia II Tuchów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
LKS Szynwałd - KS Ryglice

Kolejka 20

LKS Zgłobice - LKS Szynwałd
KS Ryglice - Tuchovia II Tuchów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Dunajec Zakliczyn - Pogórze Pleśna
Dunajec Zbylitowska Góra - Pogoria Pogórska Wola
GLKS Gromnik - Olszynka Ołpiny
Iskra Tarnów - LUKS Skrzyszów
Jutrzenka Wierzchosławice - Liwocz Czermna

Kolejka 21

Jutrzenka Wierzchosławice - LKS Zgłobice
Liwocz Czermna - Iskra Tarnów
LUKS Skrzyszów - GLKS Gromnik
Olszynka Ołpiny - Dunajec Zbylitowska Góra
Pogoria Pogórska Wola - Dunajec Zakliczyn
Pogórze Pleśna - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
LKS Rudka (k. Tarnowa) - KS Ryglice
Tuchovia II Tuchów - LKS Szynwałd

Kolejka 22

LKS Zgłobice - Tuchovia II Tuchów
LKS Szynwałd - LKS Rudka (k. Tarnowa)
KS Ryglice - Pogórze Pleśna
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Pogoria Pogórska Wola
Dunajec Zakliczyn - Olszynka Ołpiny
Dunajec Zbylitowska Góra - LUKS Skrzyszów
GLKS Gromnik - Liwocz Czermna
Iskra Tarnów - Jutrzenka Wierzchosławice

Kolejka 23

Iskra Tarnów - LKS Zgłobice
Jutrzenka Wierzchosławice - GLKS Gromnik
Liwocz Czermna - Dunajec Zbylitowska Góra
LUKS Skrzyszów - Dunajec Zakliczyn
Olszynka Ołpiny - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Pogoria Pogórska Wola - KS Ryglice
Pogórze Pleśna - LKS Szynwałd
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Tuchovia II Tuchów

Kolejka 24

LKS Zgłobice - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Tuchovia II Tuchów - Pogórze Pleśna
LKS Szynwałd - Pogoria Pogórska Wola
KS Ryglice - Olszynka Ołpiny
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - LUKS Skrzyszów
Dunajec Zakliczyn - Liwocz Czermna
Dunajec Zbylitowska Góra - Jutrzenka Wierzchosławice
GLKS Gromnik - Iskra Tarnów

Kolejka 25

GLKS Gromnik - LKS Zgłobice
Iskra Tarnów - Dunajec Zbylitowska Góra
Jutrzenka Wierzchosławice - Dunajec Zakliczyn
Liwocz Czermna - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
LUKS Skrzyszów - KS Ryglice
Olszynka Ołpiny - LKS Szynwałd
Pogoria Pogórska Wola - Tuchovia II Tuchów
Pogórze Pleśna - LKS Rudka (k. Tarnowa)

Kolejka 26

LKS Zgłobice - Pogórze Pleśna
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Pogoria Pogórska Wola
Tuchovia II Tuchów - Olszynka Ołpiny
LKS Szynwałd - LUKS Skrzyszów
KS Ryglice - Liwocz Czermna
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Jutrzenka Wierzchosławice
Dunajec Zakliczyn - Iskra Tarnów
Dunajec Zbylitowska Góra - GLKS Gromnik

Kolejka 27

Dunajec Zbylitowska Góra - LKS Zgłobice
GLKS Gromnik - Dunajec Zakliczyn
Iskra Tarnów - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
Jutrzenka Wierzchosławice - KS Ryglice
Liwocz Czermna - LKS Szynwałd
LUKS Skrzyszów - Tuchovia II Tuchów
Olszynka Ołpiny - LKS Rudka (k. Tarnowa)
Pogoria Pogórska Wola - Pogórze Pleśna

Kolejka 28

LKS Zgłobice - Pogoria Pogórska Wola
Pogórze Pleśna - Olszynka Ołpiny
LKS Rudka (k. Tarnowa) - LUKS Skrzyszów
Tuchovia II Tuchów - Liwocz Czermna
LKS Szynwałd - Jutrzenka Wierzchosławice
KS Ryglice - Iskra Tarnów
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - GLKS Gromnik
Dunajec Zakliczyn - Dunajec Zbylitowska Góra

Kolejka 29

Dunajec Zakliczyn - LKS Zgłobice
Dunajec Zbylitowska Góra - Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe
GLKS Gromnik - KS Ryglice
Iskra Tarnów - LKS Szynwałd
Jutrzenka Wierzchosławice - Tuchovia II Tuchów
Liwocz Czermna - LKS Rudka (k. Tarnowa)
LUKS Skrzyszów - Pogórze Pleśna
Olszynka Ołpiny - Pogoria Pogórska Wola

Kolejka 30

LKS Zgłobice - Olszynka Ołpiny
Pogoria Pogórska Wola - LUKS Skrzyszów
Pogórze Pleśna - Liwocz Czermna
LKS Rudka (k. Tarnowa) - Jutrzenka Wierzchosławice
Tuchovia II Tuchów - Iskra Tarnów
LKS Szynwałd - GLKS Gromnik
KS Ryglice - Dunajec Zbylitowska Góra
Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe - Dunajec Zakliczyn


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u