Przejdź na stronę główną



VI Liga - okregówka

Powrót

Tarnów - SEZON 2008/2009

(kliknij by powiększyć)

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Jadowniczanka Jadowniki 0-0 Ikar Odporyszów
LKS Gnojnik 3-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Iva Iwkowa 0-1 LKS Nowa Jastrzabka
Iskra Tarnów 2-0 KS Ryglice
Tarnovia Tarnów 0-3 Łukovia Łukowa
(wo)
na boisku 2-2; w zespole gospodarzy wystapił nieuprawniony zawodnik
Rylovia Rylowa 1-1 Gosłavia Gosławice
LKS II Nieciecza 2-2 Olimpia Katy
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-2 Radłovia Radłów
Macierz Lipnica Murowana 1-0 Drwinka Drwinia

Kolejka 2 - 13-15 sierpnia

Radłovia Radłów 0-0 Macierz Lipnica Murowana
Olimpia Katy 1-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Gosłavia Gosławice 0-3 LKS II Nieciecza
Łukovia Łukowa 5-2 Rylovia Rylowa
KS Ryglice 3-0 Tarnovia Tarnów
(wo)
na boisku 2-0; w zespole gosci wystapił nieuprawniony zawodnik
LKS Nowa Jastrzabka 2-1 Iskra Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-3 Iva Iwkowa
Jadowniczanka Jadowniki 1-1 LKS Gnojnik
Drwinka Drwinia 3-1 Ikar Odporyszów

Kolejka 3 - 17 sierpnia

LKS Gnojnik 1-0 Ikar Odporyszów
Iva Iwkowa 1-2 Jadowniczanka Jadowniki
Iskra Tarnów 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice
Tarnovia Tarnów 0-3 LKS Nowa Jastrzabka
(wo)
na boisku 0-2; w zespole gospodarzy wystapił nieuprawniony zawodnik
Rylovia Rylowa 2-2 KS Ryglice
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-2 Gosłavia Gosławice
Macierz Lipnica Murowana 1-1 Olimpia Katy
Drwinka Drwinia 3-1 Radłovia Radłów
Łukovia Łukowa 0-0 LKS II Nieciecza

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Olimpia Katy 2-1 Drwinka Drwinia
Gosłavia Gosławice 6-1 Macierz Lipnica Murowana
Łukovia Łukowa 4-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa
KS Ryglice 1-1 LKS II Nieciecza
LKS Nowa Jastrzabka 1-0 Rylovia Rylowa
Ciężkowianka Ciężkowice 0-0 Tarnovia Tarnów
Jadowniczanka Jadowniki 0-0 Iskra Tarnów
LKS Gnojnik 0-0 Iva Iwkowa
Radłovia Radłów 4-1 Ikar Odporyszów

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Iva Iwkowa 2-1 Ikar Odporyszów
Iskra Tarnów 2-1 LKS Gnojnik
Tarnovia Tarnów 1-2 Jadowniczanka Jadowniki
Rylovia Rylowa 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice
LKS II Nieciecza 1-0 LKS Nowa Jastrzabka
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-1 KS Ryglice
Macierz Lipnica Murowana 0-1 Łukovia Łukowa
Drwinka Drwinia 5-0 Gosłavia Gosławice
Radłovia Radłów 4-0 Olimpia Katy

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

Gosłavia Gosławice 2-3 Radłovia Radłów
Łukovia Łukowa 3-0 Drwinka Drwinia
KS Ryglice 0-0 Macierz Lipnica Murowana
LKS Nowa Jastrzabka 1-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 LKS II Nieciecza
Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Rylovia Rylowa
LKS Gnojnik 3-2 Tarnovia Tarnów
Iva Iwkowa 2-2 Iskra Tarnów
Olimpia Katy 0-1 Ikar Odporyszów

Kolejka 7 - 6-7 wrzesnia

Iskra Tarnów 3-2 Ikar Odporyszów
Tarnovia Tarnów 0-0 Iva Iwkowa
Rylovia Rylowa 1-2 LKS Gnojnik
LKS II Nieciecza 3-0 Jadowniczanka Jadowniki
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Macierz Lipnica Murowana 2-2 LKS Nowa Jastrzabka
Drwinka Drwinia 4-2 KS Ryglice
Radłovia Radłów 0-0 Łukovia Łukowa
Olimpia Katy 4-2 Gosłavia Gosławice

Kolejka 8 - 10 wrzesnia

Ikar Odporyszów 2-1 Gosłavia Gosławice
Łukovia Łukowa 2-2 Olimpia Katy
KS Ryglice 1-0 Radłovia Radłów
LKS Nowa Jastrzabka 1-0 Drwinka Drwinia
Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Macierz Lipnica Murowana
Jadowniczanka Jadowniki 0-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa
LKS Gnojnik 1-2 LKS II Nieciecza
Iva Iwkowa 1-3 Rylovia Rylowa
Iskra Tarnów 1-1 Tarnovia Tarnów

Kolejka 9 - 13-14 wrzesnia

Tarnovia Tarnów 4-1 Ikar Odporyszów
Rylovia Rylowa 0-2 Iskra Tarnów
LKS II Nieciecza 5-0 Iva Iwkowa
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-0 LKS Gnojnik
Macierz Lipnica Murowana 4-0 Jadowniczanka Jadowniki
Drwinka Drwinia 2-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Radłovia Radłów 0-2 LKS Nowa Jastrzabka
Olimpia Katy 2-0 KS Ryglice
Gosłavia Gosławice 0-1 Łukovia Łukowa

Kolejka 10 - 20-21 wrzesnia

Ikar Odporyszów 1-4 Łukovia Łukowa
KS Ryglice 1-2 Gosłavia Gosławice
LKS Nowa Jastrzabka 2-2 Olimpia Katy
Ciężkowianka Ciężkowice 5-0 Radłovia Radłów
Jadowniczanka Jadowniki 0-1 Drwinka Drwinia
LKS Gnojnik 4-1 Macierz Lipnica Murowana
Iva Iwkowa 1-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Iskra Tarnów 0-0 LKS II Nieciecza
Tarnovia Tarnów 2-0 Rylovia Rylowa

Kolejka 11 - 27-28 wrzesnia

Rylovia Rylowa 2-1 Ikar Odporyszów
LKS II Nieciecza 1-2 Tarnovia Tarnów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 Iskra Tarnów
Macierz Lipnica Murowana 1-0 Iva Iwkowa
Drwinka Drwinia 1-0 LKS Gnojnik
Radłovia Radłów 0-3 Jadowniczanka Jadowniki
Olimpia Katy 0-0 Ciężkowianka Ciężkowice
Gosłavia Gosławice 0-2 LKS Nowa Jastrzabka
Łukovia Łukowa 1-1 KS Ryglice

Kolejka 12 - 4-5 pazdziernika

Ikar Odporyszów 2-1 KS Ryglice
LKS Nowa Jastrzabka 3-0 Łukovia Łukowa
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 Gosłavia Gosławice
w pierwotnym terminie (5 pazdziernika, 13:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Jadowniczanka Jadowniki 2-3 Olimpia Katy
LKS Gnojnik 3-0 Radłovia Radłów
w pierwotnym terminie (5 pazdziernika, 15:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Iva Iwkowa 5-4 Drwinka Drwinia
Iskra Tarnów 6-0 Macierz Lipnica Murowana
Tarnovia Tarnów 5-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Rylovia Rylowa 1-1 LKS II Nieciecza

Kolejka 13 - 11-12 pazdziernika

Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-2 Rylovia Rylowa
Macierz Lipnica Murowana 0-1 Tarnovia Tarnów
Drwinka Drwinia 3-1 Iskra Tarnów
Radłovia Radłów 1-1 Iva Iwkowa
Olimpia Katy 1-0 LKS Gnojnik
Gosłavia Gosławice 1-2 Jadowniczanka Jadowniki
Łukovia Łukowa 1-4 Ciężkowianka Ciężkowice
KS Ryglice 2-0 LKS Nowa Jastrzabka
Ikar Odporyszów 4-2 LKS II Nieciecza

Kolejka 14 - 18-19 pazdziernika

Ikar Odporyszów 0-2 LKS Nowa Jastrzabka
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 KS Ryglice
Jadowniczanka Jadowniki 0-0 Łukovia Łukowa
LKS Gnojnik 1-2 Gosłavia Gosławice
Iva Iwkowa 1-3 Olimpia Katy
Iskra Tarnów 0-2 Radłovia Radłów
Tarnovia Tarnów 2-0 Drwinka Drwinia
Rylovia Rylowa 2-0 Macierz Lipnica Murowana
LKS II Nieciecza 3-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
(wo)
goscie nie przystapili do meczu

Kolejka 15 - 25-26 pazdziernika

Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-0 Ikar Odporyszów
(wo)
na boisku 2-1
Macierz Lipnica Murowana 2-3 LKS II Nieciecza
Drwinka Drwinia 2-1 Rylovia Rylowa
Radłovia Radłów 1-6 Tarnovia Tarnów
Olimpia Katy 2-0 Iskra Tarnów
Gosłavia Gosławice 1-5 Iva Iwkowa
Łukovia Łukowa 4-2 LKS Gnojnik
KS Ryglice 1-1 Jadowniczanka Jadowniki
LKS Nowa Jastrzabka 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice

Kolejka 16 - 2 listopada

Ikar Odporyszów 2-5 Ciężkowianka Ciężkowice
Jadowniczanka Jadowniki 1-1 LKS Nowa Jastrzabka
LKS Gnojnik 7-0 KS Ryglice
Iva Iwkowa 3-0 Łukovia Łukowa
Iskra Tarnów 4-0 Gosłavia Gosławice
Tarnovia Tarnów 2-0 Olimpia Katy
Rylovia Rylowa 2-2 Radłovia Radłów
LKS II Nieciecza 4-0 Drwinka Drwinia
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-0 Macierz Lipnica Murowana

Kolejka 17 - 8-9 listopada

Macierz Lipnica Murowana 3-1 Ikar Odporyszów
Drwinka Drwinia 0-4 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Radłovia Radłów 1-1 LKS II Nieciecza
Olimpia Katy 2-2 Rylovia Rylowa
Gosłavia Gosławice 1-2 Tarnovia Tarnów
Łukovia Łukowa 1-1 Iskra Tarnów
KS Ryglice 1-1 Iva Iwkowa
LKS Nowa Jastrzabka 3-1 LKS Gnojnik
Ciężkowianka Ciężkowice 6-3 Jadowniczanka Jadowniki

Kolejka 18 - 14-15 marca

Ikar Odporyszów 2-7 Jadowniczanka Jadowniki
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 LKS Gnojnik
LKS Nowa Jastrzabka 6-0 Iva Iwkowa
KS Ryglice 1-3 Iskra Tarnów
Łukovia Łukowa 2-0 Tarnovia Tarnów
w pierwotnym terminie (15 marca, 13:00) odwołany z powodu zlych warunków atmosferycznych
Gosłavia Gosławice 0-4 Rylovia Rylowa
Olimpia Katy 1-0 LKS II Nieciecza
Radłovia Radłów 4-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Drwinka Drwinia 0-2 Macierz Lipnica Murowana
w pierwotnym terminie (15 marca, 15:00) odwołany z powodu zlych warunków atmosferycznych

Kolejka 19 - 22 kwietnia

Ikar Odporyszów 0-2 Drwinka Drwinia
Macierz Lipnica Murowana 1-1 Radłovia Radłów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-1 Olimpia Katy
LKS II Nieciecza 4-1 Gosłavia Gosławice
Rylovia Rylowa 1-2 Łukovia Łukowa
Tarnovia Tarnów 0-0 KS Ryglice
Iskra Tarnów 0-1 LKS Nowa Jastrzabka
Iva Iwkowa 0-0 Ciężkowianka Ciężkowice
LKS Gnojnik 2-1 Jadowniczanka Jadowniki

Kolejka 20 - 28-29 marca

LKS II Nieciecza 5-3 Łukovia Łukowa
Ikar Odporyszów 2-1 LKS Gnojnik
Jadowniczanka Jadowniki 1-1 Iva Iwkowa
Ciężkowianka Ciężkowice 4-0 Iskra Tarnów
LKS Nowa Jastrzabka 1-1 Tarnovia Tarnów
KS Ryglice 2-2 Rylovia Rylowa
Gosłavia Gosławice 1-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Olimpia Katy 1-1 Macierz Lipnica Murowana
Radłovia Radłów 1-3 Drwinka Drwinia

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Ikar Odporyszów 1-0 Radłovia Radłów
Drwinka Drwinia 3-2 Olimpia Katy
Macierz Lipnica Murowana 0-3 Gosłavia Gosławice
(wo)
na boisku 3-1; w zespole gospodarzy wystapił nieuprawniony zawodnik
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-0 Łukovia Łukowa
LKS II Nieciecza 4-1 KS Ryglice
Rylovia Rylowa 2-0 LKS Nowa Jastrzabka
Tarnovia Tarnów 2-1 Ciężkowianka Ciężkowice
Iskra Tarnów 1-0 Jadowniczanka Jadowniki
Iva Iwkowa 2-1 LKS Gnojnik

Kolejka 22 - 11 kwietnia

Ikar Odporyszów 3-3 Iva Iwkowa
LKS Gnojnik 2-0 Iskra Tarnów
Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Tarnovia Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Rylovia Rylowa
LKS Nowa Jastrzabka 1-0 LKS II Nieciecza
KS Ryglice 0-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Łukovia Łukowa 2-3 Macierz Lipnica Murowana
Gosłavia Gosławice 0-5 Drwinka Drwinia
Olimpia Katy 2-0 Radłovia Radłów

Kolejka 23 - 13 maja

Ikar Odporyszów 2-1 Olimpia Katy
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Radłovia Radłów 2-3 Gosłavia Gosławice
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Drwinka Drwinia 2-0 Łukovia Łukowa
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Macierz Lipnica Murowana 2-1 KS Ryglice
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Novi/Rzezawianka Rzezawa 1-1 LKS Nowa Jastrzabka
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LKS II Nieciecza 4-1 Ciężkowianka Ciężkowice
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rylovia Rylowa 2-0 Jadowniczanka Jadowniki
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tarnovia Tarnów 1-1 LKS Gnojnik
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Iskra Tarnów 5-1 Iva Iwkowa
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Ikar Odporyszów 2-0 Iskra Tarnów
Iva Iwkowa 2-3 Tarnovia Tarnów
LKS Gnojnik 2-1 Rylovia Rylowa
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 LKS II Nieciecza
Ciężkowianka Ciężkowice 4-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
LKS Nowa Jastrzabka 2-0 Macierz Lipnica Murowana
KS Ryglice 3-0 Drwinka Drwinia
(wo)
brak kart zdrowia zawodników gosci
Łukovia Łukowa 2-1 Radłovia Radłów
Gosłavia Gosławice 0-3 Olimpia Katy

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Gosłavia Gosławice 5-2 Ikar Odporyszów
Olimpia Katy 0-2 Łukovia Łukowa
Radłovia Radłów 1-0 KS Ryglice
Drwinka Drwinia 1-5 LKS Nowa Jastrzabka
Macierz Lipnica Murowana 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-2 Jadowniczanka Jadowniki
LKS II Nieciecza 2-0 LKS Gnojnik
Rylovia Rylowa 2-0 Iva Iwkowa
Tarnovia Tarnów 1-1 Iskra Tarnów

Kolejka 26 - 29 kwietnia

Ikar Odporyszów 2-3 Tarnovia Tarnów
Iskra Tarnów 1-1 Rylovia Rylowa
Iva Iwkowa 1-3 LKS II Nieciecza
LKS Gnojnik 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Jadowniczanka Jadowniki 4-0 Macierz Lipnica Murowana
Ciężkowianka Ciężkowice 6-1 Drwinka Drwinia
LKS Nowa Jastrzabka 1-0 Radłovia Radłów
KS Ryglice 0-1 Olimpia Katy
Łukovia Łukowa 5-3 Gosłavia Gosławice

Kolejka 27 - 3 maja

Łukovia Łukowa 6-0 Ikar Odporyszów
Gosłavia Gosławice 3-2 KS Ryglice
Olimpia Katy 0-2 LKS Nowa Jastrzabka
Radłovia Radłów 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice
Drwinka Drwinia 2-0 Jadowniczanka Jadowniki
Macierz Lipnica Murowana 0-2 LKS Gnojnik
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-0 Iva Iwkowa
LKS II Nieciecza 1-3 Iskra Tarnów
Rylovia Rylowa 2-2 Tarnovia Tarnów

Kolejka 28 - 9-10 maja

Ikar Odporyszów 0-1 Rylovia Rylowa
Tarnovia Tarnów 1-2 LKS II Nieciecza
Iskra Tarnów 4-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Iva Iwkowa 2-0 Macierz Lipnica Murowana
LKS Gnojnik 1-3 Drwinka Drwinia
Jadowniczanka Jadowniki 0-3 Radłovia Radłów
Ciężkowianka Ciężkowice 4-0 Olimpia Katy
LKS Nowa Jastrzabka 3-1 Gosłavia Gosławice
KS Ryglice 2-2 Łukovia Łukowa

Kolejka 29 - 16-17 maja

KS Ryglice 3-5 Ikar Odporyszów
Łukovia Łukowa 1-3 LKS Nowa Jastrzabka
Gosłavia Gosławice 4-4 Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Katy 2-3 Jadowniczanka Jadowniki
Radłovia Radłów 3-2 LKS Gnojnik
Drwinka Drwinia 0-1 Iva Iwkowa
Macierz Lipnica Murowana 3-0 Iskra Tarnów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-0 Tarnovia Tarnów
LKS II Nieciecza 2-1 Rylovia Rylowa

Kolejka 30 - 23-24 maja

LKS II Nieciecza 5-0 Ikar Odporyszów
Rylovia Rylowa 3-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
Tarnovia Tarnów 2-1 Macierz Lipnica Murowana
Iskra Tarnów 2-0 Drwinka Drwinia
Iva Iwkowa 0-0 Radłovia Radłów
LKS Gnojnik 4-0 Olimpia Katy
Jadowniczanka Jadowniki 3-2 Gosłavia Gosławice
Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 Łukovia Łukowa
LKS Nowa Jastrzabka 1-0 KS Ryglice

Kolejka 31 - 27 maja

LKS Nowa Jastrzabka 3-1 Ikar Odporyszów
KS Ryglice 1-4 Ciężkowianka Ciężkowice
Łukovia Łukowa 6-0 Jadowniczanka Jadowniki
Gosłavia Gosławice 2-4 LKS Gnojnik
Olimpia Katy 2-2 Iva Iwkowa
Radłovia Radłów 3-1 Iskra Tarnów
Drwinka Drwinia 2-1 Tarnovia Tarnów
Macierz Lipnica Murowana 2-2 Rylovia Rylowa
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-4 LKS II Nieciecza

Kolejka 32 - 30-31 maja

Ikar Odporyszów 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
LKS II Nieciecza 7-0 Macierz Lipnica Murowana
Rylovia Rylowa 1-3 Drwinka Drwinia
Tarnovia Tarnów 3-3 Radłovia Radłów
Iskra Tarnów 3-1 Olimpia Katy
Iva Iwkowa 5-5 Gosłavia Gosławice
LKS Gnojnik 1-1 Łukovia Łukowa
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 KS Ryglice
(wo)
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 LKS Nowa Jastrzabka

Kolejka 33 - 7 czerwca

Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Ikar Odporyszów
LKS Nowa Jastrzabka 4-1 Jadowniczanka Jadowniki
KS Ryglice 0-4 LKS Gnojnik
Łukovia Łukowa 5-1 Iva Iwkowa
Gosłavia Gosławice 1-3 Iskra Tarnów
Olimpia Katy 3-1 Tarnovia Tarnów
Radłovia Radłów 2-3 Rylovia Rylowa
Drwinka Drwinia 4-0 LKS II Nieciecza
Macierz Lipnica Murowana 4-7 Novi/Rzezawianka Rzezawa

Kolejka 34 - 13 czerwca

Ikar Odporyszów 4-3 Macierz Lipnica Murowana
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-1 Drwinka Drwinia
LKS II Nieciecza 3-6 Radłovia Radłów
Rylovia Rylowa 4-0 Olimpia Katy
Tarnovia Tarnów 0-3 Gosłavia Gosławice
Iskra Tarnów 2-0 Łukovia Łukowa
Iva Iwkowa 4-0 KS Ryglice
LKS Gnojnik 2-1 LKS Nowa Jastrzabka
Jadowniczanka Jadowniki 2-6 Ciężkowianka Ciężkowice


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u