Przejdź na stronę główną

Newsy


Harmonogram treningów drużyn i Regulamin Młodego Piłkarza KS ISKRA Tarnów
<b>REGULAMIN MŁODEGO PIŁKARZA KS ISKRA TARNÓW</b>

1.Mój klub to moja duma – zawsze dbam o dobre imię klubu, kolegów z drużyny, sztabu szkoleniowego i wszystkich pracujących dla dobra KS Iskra Tarnów.

2.Na trening przychodzę punktualnie. Przebieram się w szatni w sprzęt sportowy. Zawsze zakładam ochraniacze na golenie i długie skarpety oraz buty piłkarskie( które zawsze muszą być czyste). Staram się trenować w koszulce i spodenkach w barwach klubowych.

3.Gwizdek to „rzecz święta” – sygnał trenera gwizdkiem to czas kiedy wszystko zostawiam i od razu reaguję by w skupieniu wysłuchać uwag trenera.

4.Podczas zajęć od rozpoczęcia do zakończenia skupiam się na ćwiczeniach i grach. Nie przeszkadzam trenerowi i kolegom przez rozmowy, wygłupy i złe zachowanie.

5.Zawsze jestem wzorem kultury osobistej. Pamiętam o przywitaniu się i pożegnaniu z trenerem, rodzicami innych piłkarzy i kolegami z drużyny. Nigdy nie zapominam o słowach: proszę, dziękuje i przepraszam.
Mam zawsze szacunek dla kolegów, trenerów, pracowników klubu oraz zawodników drużyn przeciwnych i sędziów. Na boisku zawsze przestrzegam zasad gry.

6.Pamiętam, że piłka nożna jest sportem zespołowym, więc postawa i wysiłek wszystkich jej członków musi zawsze służyć zespołowi. Zachęcam kolegów do dobrego zachowania, pomagam kontuzjowanym i dzielę z nimi chwile radości wspierając ich też w trudnych sytuacjach. Dlatego radość ze strzelonych bramek powinna być nacechowana szacunkiem tak byśmy nigdy poprzez zbędne gesty – nie lekceważyli przeciwnika ani kolegów z naszego zespołu.

7. O powołaniu zawodnika na mecz czy turniej decyduje trener na podstawie: poziomu sportowego reprezentowanego przez zawodnika, systematycznego udziału w treningach, opłacaniu składek członkowskich.
Nie przybycie wyznaczonego zawodnika na mecz bez wcześniejszego usprawiedliwienia, powoduje nałożenie kary przewidzianej regulaminem klubu.

8.Po zajęciach sportowych nie zostawiam po sobie żadnych śmieci (np. puste butelki).

9.Wymagam od siebie choćby nikt inny nie wymagał – sumiennie wykonuję wszystkie polecenia trenera. Staram się być bardzo dobrym uczniem w szkole.
Trener ma prawo prosić zawodnika o przedstawienie bieżących ocen szkolnych w celu ich weryfikacji.

Piłkarze osiągający słabe wyniki w nauce, nie mogą uczestniczyć w treningach i meczach do momentu poprawienia ocen.

10.O wszystkim co mnie dotyczy informuję trenera - jeżeli źle się czuję, jeżeli nie będę na zajęciach, bądź na meczu, jeżeli nie rozumiem jakiegoś ćwiczenia podczas treningu…

11.Wybieram zdrowe żywienie – wiem jak ważne jest zdrowe jedzenie i jak wielką rolę odgrywa w życiu sportowca. Zawsze zdrowo się odżywiam, zwłaszcza na stadionie. Nie jem chipsów, nie piję coli i napojów energetyzujących, nie jem dużych ilości słodyczy.

Podczas treningów i meczów piję niegazowaną wodę mineralną.

12.Podczas meczów i treningów rodzice , opiekunowie i kibice zobowiązani są do kulturalnego zachowania, w tym także w stosunku do rodziców i kibiców drużyny przeciwnej oraz nie podpowiadanie zawodnikom jak mają grać. Instruowanie zawodników leży w gestii trenerów.

13.Rodzice zobowiązani są do comiesięcznego opłacania składek członkowskich (od września do czerwca) w imieniu swojego dziecka.

14.Zabrania się wchodzenia do szatni osobom postronnym, w tym także rodzicom i opiekunom zawodników bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć treningowych i meczów.
15.Każdy zawodnik KS ISKRA TARNÓW ma zakaz udziału w treningach i meczach innych klubów piłkarskich.

Zasady FAIR PLAY:
1.Przepraszam po popełnieniu przewinienia powodującego krzywdę u innego piłkarza.

2.Zawsze gdy piłkarz gra agresywnie przeciwko piłkarzowi drużyny przeciwnej lub zachowuje się bez szacunku dla sędziego, innego piłkarza lub innej osoby, trener ma obowiązek natychmiast zdjąć go z boiska.

3.Piłkarze mogą zwracać się do sędziego tylko w bardzo określonych sytuacjach i zawsze z ogromnym szacunkiem, nigdy nie protestując, ani nie obrażając go przez jakiekolwiek słowa czy gesty.

4.Brak poszanowania zasad gry jak i zasad dobrego zachowania powoduje kary proporcjonalne do wagi popełnionego wykroczenia.

Chcę przestrzegać regulaminu Młodego Piłkarza oraz zasad FAIR PLAY i dołożę wszelkich starań, by klub był ze mnie dumny.

<a href="img/deklaracja_czlonkowska_iskra.docx" target="_blank"><b>Deklaracja członkowska KS ISKRA</b></a>
Dodane przez: michal, dnia: 15.08.2013, 22:41.
[Dodaj komentarz] [Cofnij]

                    
Powered by PsNewsProgram PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy
PartnerzyPrzyjacielemonitoring pozycji stat4u