Przejdź na stronę główną



V Liga

Tarnów - SEZON 2010/2011


Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Barciczanka Barcice 1-0 MLKS Żabno
LKS Nowa Jastrząbka 0-2 KS Tymbark
Helena Nowy Sącz 4-0 Orzeł Dębno
Łosoś Łososina Dolna 0-1 Piast Czchów
Tuchovia Tuchów 1-2 Grybovia Grybów
Olimpia Wojnicz 0-6 LKS II Nieciecza
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Iskra Tarnów
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Olimpia Pisarzowa

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Olimpia Wojnicz 1-0 Grybovia Grybów
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Tuchovia Tuchów
Piast Czchów 1-0 Olimpia Pisarzowa
Orzeł Dębno 2-2 Łosoś Łososina Dolna
Iskra Tarnów 0-4 Helena Nowy Sącz
KS Tymbark 2-1 Watra Białka Tatrzańska
MLKS Żabno 1-1 LKS Nowa Jastrząbka
LKS II Nieciecza 4-0 Barciczanka Barcice

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Barciczanka Barcice 2-2 Olimpia Wojnicz
LKS II Nieciecza 3-0 LKS Nowa Jastrząbka
Watra Białka Tatrzańska 5-0 MLKS Żabno
Helena Nowy Sącz 3-3 KS Tymbark 21 sierpnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 5-0 Iskra Tarnów
Olimpia Pisarzowa 3-5 Orzeł Dębno
Tuchovia Tuchów 4-0 Piast Czchów
Grybovia Grybów 0-0 Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Olimpia Wojnicz 1-2 Skalnik Kamionka Wielka
Piast Czchów 1-1 Grybovia Grybów
Orzeł Dębno 0-6 Tuchovia Tuchów
Iskra Tarnów 2-3 Olimpia Pisarzowa
KS Tymbark 1-1 Łosoś Łososina Dolna
Helena Nowy Sącz 2-3 MLKS Żabno
LKS II Nieciecza 1-1 Watra Białka Tatrzańska
Barciczanka Barcice 6-2 LKS Nowa Jastrząbka

Kolejka 5 - 4-5 września

LKS Nowa Jastrząbka 2-2 Olimpia Wojnicz
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Barciczanka Barcice
Helena Nowy Sącz 2-1 LKS II Nieciecza
Łosoś Łososina Dolna 1-0 MLKS Żabno
KS Tymbark 3-2 Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów 1-0 Iskra Tarnów
Grybovia Grybów 4-1 Orzeł Dębno
Skalnik Kamionka Wielka 1-2 Piast Czchów

Kolejka 6 - 11-12 września

Olimpia Wojnicz 7-0 Piast Czchów
Orzeł Dębno 2-1 Skalnik Kamionka Wielka
Iskra Tarnów 1-3 Grybovia Grybów
KS Tymbark 1-1 Tuchovia Tuchów
MLKS Żabno 0-3 Olimpia Pisarzowa
Łosoś Łososina Dolna 2-5 LKS II Nieciecza
Barciczanka Barcice 2-0 Helena Nowy Sącz
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 7 - 18-19 września

Watra Białka Tatrzańska 6-0 Olimpia Wojnicz
Helena Nowy Sącz 0-3 LKS Nowa Jastrząbka
Łosoś Łososina Dolna 0-2 Barciczanka Barcice
LKS II Nieciecza 7-0 Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów 7-1 MLKS Żabno
Grybovia Grybów 1-0 KS Tymbark
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Iskra Tarnów
Piast Czchów 1-1 Orzeł Dębno

Kolejka 8 - 25-26 września

Olimpia Wojnicz 3-1 Orzeł Dębno
Iskra Tarnów 0-0 Piast Czchów
KS Tymbark 0-1 Skalnik Kamionka Wielka
MLKS Żabno 1-3 Grybovia Grybów
Tuchovia Tuchów 6-0 LKS II Nieciecza
Barciczanka Barcice 2-3 Olimpia Pisarzowa
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Łosoś Łososina Dolna
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Helena Nowy Sącz

Kolejka 9 - 2-3 października

Helena Nowy Sącz 3-1 Olimpia Wojnicz
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa 0-4 LKS Nowa Jastrząbka
Tuchovia Tuchów 6-0 Barciczanka Barcice
Grybovia Grybów 2-1 LKS II Nieciecza
Skalnik Kamionka Wielka 6-0 MLKS Żabno
Piast Czchów 4-3 KS Tymbark
Orzeł Dębno 2-2 Iskra Tarnów

Kolejka 10 - 9-10 października

Olimpia Wojnicz 1-0 Iskra Tarnów
KS Tymbark 4-0 Orzeł Dębno
MLKS Żabno 2-0 Piast Czchów
LKS II Nieciecza 3-2 Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice 0-1 Grybovia Grybów
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 Tuchovia Tuchów
Watra Białka Tatrzańska 5-0 Olimpia Pisarzowa
Helena Nowy Sącz 1-1 Łosoś Łososina Dolna

Kolejka 11 - 16-17 października

Łosoś Łososina Dolna 4-0 Olimpia Wojnicz
Helena Nowy Sącz 3-1 Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów 3-1 Watra Białka Tatrzańska
Grybovia Grybów 3-1 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 3-3 Barciczanka Barcice
Piast Czchów 3-2 LKS II Nieciecza
Orzeł Dębno 1-2 MLKS Żabno
Iskra Tarnów 2-1 KS Tymbark

Kolejka 12 - 23-24 października

Olimpia Wojnicz 0-0 KS Tymbark
MLKS Żabno 0-2 Iskra Tarnów
LKS II Nieciecza 4-0 Orzeł Dębno
Barciczanka Barcice 0-0 Piast Czchów
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Skalnik Kamionka Wielka
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Grybovia Grybów
Helena Nowy Sącz 1-3 Tuchovia Tuchów
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Olimpia Pisarzowa

Kolejka 13 - 30-31 października

Olimpia Wojnicz 1-3 Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów 8-0 Łosoś Łososina Dolna
Grybovia Grybów 2-0 Helena Nowy Sącz
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Watra Białka Tatrzańska
Piast Czchów 3-2 LKS Nowa Jastrząbka
Orzeł Dębno 1-2 Barciczanka Barcice
Iskra Tarnów 1-3 LKS II Nieciecza
KS Tymbark 2-1 MLKS Żabno

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Olimpia Wojnicz 3-2 MLKS Żabno
LKS II Nieciecza 4-3 KS Tymbark
Barciczanka Barcice 2-0 Iskra Tarnów
Orzeł Dębno 0-4 LKS Nowa Jastrząbka
Watra Białka Tatrzańska 7-0 Piast Czchów
Helena Nowy Sącz 0-3 Skalnik Kamionka Wielka
Łosoś Łososina Dolna 1-2 Grybovia Grybów
Tuchovia Tuchów 2-0 Olimpia Pisarzowa

Kolejka 15 - 11 listopada

Tuchovia Tuchów 5-0 Olimpia Wojnicz
Grybovia Grybów 2-1 Olimpia Pisarzowa
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 Łosoś Łososina Dolna
Piast Czchów 3-0 Helena Nowy Sącz
Orzeł Dębno 0-3 Watra Białka Tatrzańska
Iskra Tarnów 0-1 LKS Nowa Jastrząbka
KS Tymbark 3-0 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 0-3 LKS II Nieciecza

Kolejka 16

LKS II Nieciecza 2-1 Olimpia Wojnicz
Iskra Tarnów 2-1 Watra Białka Tatrzańska
Olimpia Pisarzowa 1-3 Skalnik Kamionka Wielka
MLKS Żabno 0-1 Barciczanka Barcice
KS Tymbark 2-1 LKS Nowa Jastrząbka
Orzeł Dębno 0-7 Helena Nowy Sącz
Piast Czchów 1-3 Łosoś Łososina Dolna
Grybovia Grybów 0-2 Tuchovia Tuchów

Kolejka 17

Grybovia Grybów 0-0 Olimpia Wojnicz
Tuchovia Tuchów 2-0 Skalnik Kamionka Wielka
Olimpia Pisarzowa 0-1 Piast Czchów
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Orzeł Dębno
Helena Nowy Sącz 2-1 Iskra Tarnów
Watra Białka Tatrzańska 1-2 KS Tymbark
MLKS Żabno 0-2 LKS Nowa Jastrząbka
Barciczanka Barcice 0-0 LKS II Nieciecza

Kolejka 18

Olimpia Wojnicz 1-1 Barciczanka Barcice
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 LKS II Nieciecza
MLKS Żabno 0-2 Watra Białka Tatrzańska
KS Tymbark 0-0 Helena Nowy Sącz
Iskra Tarnów 4-5 Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa 6-1 Orzeł Dębno
Piast Czchów 0-0 Tuchovia Tuchów
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Grybovia Grybów

Kolejka 19

Skalnik Kamionka Wielka 6-1 Olimpia Wojnicz
Grybovia Grybów 0-0 Piast Czchów
Tuchovia Tuchów 7-0 Orzeł Dębno
Olimpia Pisarzowa 4-0 Iskra Tarnów
Łosoś Łososina Dolna 2-0 KS Tymbark
MLKS Żabno 1-1 Helena Nowy Sącz
LKS II Nieciecza 2-1 Watra Białka Tatrzańska
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Barciczanka Barcice

Kolejka 20

Olimpia Wojnicz 1-1 LKS Nowa Jastrząbka
Barciczanka Barcice 0-0 Watra Białka Tatrzańska
LKS II Nieciecza 1-1 Helena Nowy Sącz
MLKS Żabno 1-2 Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa 0-2 KS Tymbark
Iskra Tarnów 1-4 Tuchovia Tuchów
Orzeł Dębno 2-3 Grybovia Grybów
Piast Czchów 2-3 Skalnik Kamionka Wielka

Kolejka 21

Piast Czchów 1-2 Olimpia Wojnicz
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Orzeł Dębno
Grybovia Grybów 1-3 Iskra Tarnów
Tuchovia Tuchów 4-0 KS Tymbark
Olimpia Pisarzowa 4-2 MLKS Żabno
LKS II Nieciecza 2-2 Łosoś Łososina Dolna
Helena Nowy Sącz 1-0 Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska 0-3 LKS Nowa Jastrząbka

Kolejka 22

Olimpia Wojnicz 1-4 Watra Białka Tatrzańska
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 Helena Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 1-0 Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa 1-2 LKS II Nieciecza
MLKS Żabno 1-0 Tuchovia Tuchów
KS Tymbark 3-1 Grybovia Grybów
Iskra Tarnów 0-0 Skalnik Kamionka Wielka
Orzeł Dębno 2-0 Piast Czchów

Kolejka 23

Orzeł Dębno 2-3 Olimpia Wojnicz
Piast Czchów 4-2 Iskra Tarnów
Skalnik Kamionka Wielka 0-1 KS Tymbark
Grybovia Grybów 2-2 MLKS Żabno
LKS II Nieciecza 2-2 Tuchovia Tuchów
Olimpia Pisarzowa 2-1 Barciczanka Barcice
Łosoś Łososina Dolna 3-3 LKS Nowa Jastrząbka
Helena Nowy Sącz 0-0 Watra Białka Tatrzańska

Kolejka 24

Olimpia Wojnicz 0-4 Helena Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 2-6 Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa 1-4 LKS Nowa Jastrząbka
Barciczanka Barcice 2-2 Tuchovia Tuchów
LKS II Nieciecza 5-0 Grybovia Grybów
MLKS Żabno 2-4 Skalnik Kamionka Wielka
KS Tymbark 3-0 Piast Czchów
Iskra Tarnów 3-5 Orzeł Dębno

Kolejka 25

Iskra Tarnów 2-0 Olimpia Wojnicz
Orzeł Dębno 1-3 KS Tymbark
Piast Czchów 1-2 MLKS Żabno
Skalnik Kamionka Wielka 5-2 LKS II Nieciecza
Grybovia Grybów 0-1 Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów 5-2 LKS Nowa Jastrząbka
Olimpia Pisarzowa 1-3 Watra Białka Tatrzańska
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Helena Nowy Sącz

Kolejka 26

Olimpia Wojnicz 2-1 Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa 0-4 Helena Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Tuchovia Tuchów
LKS Nowa Jastrząbka 2-0 Grybovia Grybów
Barciczanka Barcice 2-0 Skalnik Kamionka Wielka
LKS II Nieciecza 4-0 Piast Czchów
MLKS Żabno 0-1 Orzeł Dębno
KS Tymbark 4-1 Iskra Tarnów

Kolejka 27

KS Tymbark 1-2 Olimpia Wojnicz
Iskra Tarnów 3-3 MLKS Żabno
Orzeł Dębno 1-7 LKS II Nieciecza
Piast Czchów 0-0 Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 LKS Nowa Jastrząbka
Grybovia Grybów 0-4 Watra Białka Tatrzańska
Tuchovia Tuchów 4-2 Helena Nowy Sącz
Olimpia Pisarzowa 2-2 Łosoś Łososina Dolna

Kolejka 28

Olimpia Pisarzowa 2-1 Olimpia Wojnicz
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Tuchovia Tuchów
Helena Nowy Sącz 2-1 Grybovia Grybów
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Skalnik Kamionka Wielka
LKS Nowa Jastrząbka 5-1 Piast Czchów
Barciczanka Barcice 2-0 Orzeł Dębno
LKS II Nieciecza 5-3 Iskra Tarnów
MLKS Żabno 1-1 KS Tymbark

Kolejka 29

MLKS Żabno 0-3 Olimpia Wojnicz
KS Tymbark 1-3 LKS II Nieciecza
Iskra Tarnów 1-0 Barciczanka Barcice
LKS Nowa Jastrząbka 2-0 Orzeł Dębno
Piast Czchów 0-1 Watra Białka Tatrzańska
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Helena Nowy Sącz
Grybovia Grybów 2-2 Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa 1-2 Tuchovia Tuchów

Kolejka 30

Olimpia Wojnicz 0-4 Tuchovia Tuchów
Olimpia Pisarzowa 8-2 Grybovia Grybów
Łosoś Łososina Dolna 0-3 Skalnik Kamionka Wielka
Helena Nowy Sącz 5-0 Piast Czchów
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Orzeł Dębno
LKS Nowa Jastrząbka 3-0 walk. Iskra Tarnów
Barciczanka Barcice 3-0 KS Tymbark
LKS II Nieciecza 1-4 MLKS Żabno


Archiwum:
Sezon 2008 / 2009
Sezon 2009 / 2010
Sezon 2010 / 2011
Sezon 2011 / 2012
Sezon 2012 / 2013
Sezon 2013 / 2014
Sezon 2014 / 2015
Sezon 2015 / 2016
Sezon 2016 / 2017
Sezon obecny



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u