Przejdź na stronę główną



KS ISKRA Tarnów - Seniorzy

Liga okręgowa grupa Tarnów


seniorzy
seniorzy
Trener:
Trener - Maciej Smagacz
Maciej Smagacz
Kierownik drużyny:
Kierownik drużyny - Andrzej Przychodzki
Andrzej Przychodzki

Bramkarze:
Rafał Bielaszka
Bielaszka Rafał

ur. 29.04.1974r.
poprzedni klub: Polan Żabno
0 2 0

Tomasz Józwik
Józwik Tomasz
"Józek"
ur. 06.07.1976r.
poprzedni klub: Orzeł Lisia Góra
0 0 0

Pawel Kasprzyk
Kasprzyk Pawel
"Kacper"
ur. 22.01.1979r.
poprzedni klub: Iskra Dabrówki Brenskie
0 4 0

Obrońcy:
Marcin Brożek
Brożek Marcin
"Saper"
ur. 11.08.1982r.
poprzedni klub:
LUKS Skrzyszów
0 2 0

Rafał Cierpich
Cierpich Rafał
"Krecik"
ur. 23.02.1988r.
poprzedni klub: Tamel Tarnów
0 0 0

Marcin Gajda
Gajda Marcin

ur. 01.10.1985r.
poprzedni klub: wychowanek
0 0 0

Damian Guła
Guła Damian
"Gucio"
ur. 18.06.1992r.
poprzedni klub: wychowanek
0 1 0

Robert Kozioł
Kozioł Robert
"Kozi"
ur. 06.04.1978r.
poprzedni klub: Tarnovia Tarnów
1 6 1

Grzegorz Lech
Lech Grzegorz
"Lechu"
ur. 01.04.1986r.
poprzedni klub: Tarnovia Tarnów
2 1 0

Łukasz Okołowicz
Okołowicz Łukasz
"Oko"
ur. 18.12.1982r.
poprzedni klub: Powiśle Bolesław
0 1 0

Zbigniew Sasak
Sasak Zbigniew
"Mysior"
ur. 11.07.1989r.
poprzedni klub:
wychowanek
0 1 0

Łukasz Starzycki
Starzycki Łukasz

ur. --.--.19--r.
poprzedni klub: KS US Śmigno
0 0 0

Damian Żak
Żak Damian
"Maniek"
ur. 02.07.1991r.
poprzedni klub: wychowanek
2 8 0

Jonasz Żak
Żak Jonasz

ur. 06.02.1989r.
poprzedni klub: wychowanek
0 3 0

Pomocnicy:
Grzegorz Bajorek
Bajorek Grzegorz
"Zigi","Syfon"
ur. 05.09.1982r.
poprzedni klub: Alfa Siedliska
0 3 0

Krzysztof Derlaga
Derlaga Krzysztof
"Chris","Derlei"
ur. 25.10.1988r.
poprzedni klub: wychowanek
3 10 2

Dariusz Domagała
Domagała Dariusz
"Daro"
ur. 29.08.1984r.
poprzedni klub: Orzeł Lisia Góra
0 4 0

Robert Gajda
Gajda Robert
"Robson"
ur. 30.08.1986r.
poprzedni klub: Tamel Tarnów
14 3 0

Michał Guzy
Guzy Michał
"Misiek","Doktor","Guzik"
ur. 09.01.1987r.
poprzedni klub: Biała Lubaszowa
0 0 0

Mirosław Padło
Padło Mirosław
"Miro"
ur. 02.12.1979r.
poprzedni klub: KS Rudka
6 6 0

Piotr Setlak
Setlak Piotr

ur. 28.04.1978r.
poprzedni klub:
KSUS Śmigno
1 4 0

Janusz Syrowy
Syrowy Janusz
"Janek"
ur. 21.11.1992r.
poprzedni klub: wychowanek
2 1 0

Hubert Szponder
Szponder Hubert
"Bercik"
ur. 02.10.1991r.
poprzedni klub: wychowanek
1 4 1

Napastnicy:
Bartłomiej Jarmuła
Jarmuła Bartłomiej
"Jarmok"
ur. 23.01.1996r.
poprzedni klub: wychowanek
1 2 0

Marcin Kowalski
Kowalski Marcin
"Kosa"
ur. 03.12.1983r.
poprzedni klub: LUKS Skrzyszów
1 3 0

Dominik Schab
Schab Dominik
"Baggio"
ur. 04.08.1989r.
poprzedni klub: KS US Śmigno
11 2 0

Daniel Szułakiewicz
Szułakiewicz Daniel
"Szuła"
ur. 09.05.1991r.
poprzedni klub: wychowanek
0 0 0

   

Archiwum:
Kadra z sezonu 2008 / 2009
Kadra z sezonu 2009 / 2010
Kadra z sezonu 2010 / 2011
Kadra z sezonu 2011 / 2012
Kadra z sezonu 2012 / 2013
Kadra z sezonu 2013 / 2014
Kadra z sezonu 2014 / 2015
Kadra z sezonu 2015 / 2016
Kadra z sezonu 2016 / 2017
Aktualna kadra



Program PITy TaxMachine 2014/2015 - kliknij aby pobrać


B-klasa gr.4

Lp Drużyna M Pkt

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

LKS Rudka

FC Pawęzów

ISKRA Tarnów

KS Biała

LKS Szynwałd

LKS Dębina Łęt.

Cezar Kępa Bogumił.

Radar Łętowice

LKS Wierzchosł.-Ostrów

Tar-Krusz Zabawa

Błękitni Tarnów

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0


Ostatni mecz

KS Rudka - ISKRA 4:1

Bramki:


Kolejny mecz

----- - ISKRA -:-

--.--.2018r. godz. 14:00
 

Juniorzy

Kadra Liga

Trampkarze

Kadra Liga


Młodziki

Kadra Liga

Orliki i Zacy

Kadra Mecze

Sekcja JUDO

Zawodnicy

Sponsorzy












Partnerzy



Przyjaciele







monitoring pozycji stat4u